Lektor digitálnej fotografie a videa

Bratislava
IT LEARNING SLOVAKIA, s.r.o.
Dlhodobá brigáda
Pi 12.1.2018 20:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Fotíte, kamerujete? Ste komunikatívny?

Hľadáme ďalšieho lektora do nášho 35 členného mladého tímu. Moderná firma, moderné princípy a výborný kolektív. Lektora hľadáme tentokrát na školenia digitálnej fotografie a videa. Ponúkame prácu pre junior lektora, šikovného študenta, ale aj skúseného lektora. Požadujeme príjemný vzhľad, komunikačné schopnosti a dobré orientovanie sa v problematike.

Úlohou lektora bude prednášanie a vedenie skupinových kurzov v jednom z najväčších IT vzdelávacích stredísk IT LEARNING SLOVAKIA.

Ponuka práce je pre pobočku a zároveň centrálu v Bratislave.

Nového zamestnanca môžeme prijať na dohodu, TPP alebo živnosť - záleží iba na schopnostiach a vedomostiach do akej miery sa nám podarí naplniť úväzok.

Obsadzujeme pozície aj Junior lektor, kde počítame so zaškolením ale aj senior lektorov, kde sa skúsenosti počítajú do vyššieho platového ohodnotenia. Ponúkaný plat: 10 - 20€ / hodinaTermín nástupu: asapDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: Flexibilný pracovný čas, služobný notebook a SW, telefón, cestovanie po SR a kompletné preplácanie služobných ciest, firemné auto aj na súkromné účelyInformácie pre uchádzača: Každý záujemca o prácu musí zaslať svoj životopis. Vaša žiadosť bude dôkladne posúdená. Dovolíme si Vás však informovať, že budeme kontaktovať len vyhovujúcich uchádzačov.
Požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Lektor by mal mať s vysvetľovaním problematiky skúsenosti, no nemusia byť založené na samostatnej lektorskej praxi. V prednášanej problematike by mal byť naozaj expert.

Lektora zaškolíme na interných kurzoch metodiky, pedagogiky a dáme mu kurz lektorských zručností.

Mal by mať chuť učiť sa a mať schopnosť odpozorovať od skúsených lektorov dobré spôsoby a návyky. Zaučenie z našej strany je samozrejmosť, no musia byť viditeľné osobnostné predpoklady.

IT LEARNING SLOVAKIA, s.r.o.

Spoločnosť IT LEARNING SLOVAKIA s.r.o. denne organizuje a realizuje vo svojich priestoroch ale aj v priestoroch zákazníka počítačové kurzy a počítačové školenia. Naše počítačové kurzy sú vedené tímom profesionálnych lektorov s dlhoročnou praxou a veľkými skúsenosťami. Organizujeme školenia pre pre začiatočníkov, ale aj pre pokročilých užívateľov a IT profesionálov. Množstvo úspešne zorganizovaných počítačových kurzov, stovky konzultačných a vyučovacích hodín v oblasti využívania kancelárskych aplikácií, programovania, grafiky, webdesignu a iných, sa odráža na čoraz väčšom počte spokojných zákazníkov.
Kontakt: IT LEARNING SLOVAKIA, s.r.o.

Máš otázku?

Ďalšie brigády

Skladník Bratislava

Bratislava
Dlhodobá brigáda

Lahôdky, ich dokladanie v obchodnom reťazci

Bratislava - Petržalka
4 € / hod.

Asistentka predaja v Bratislave,Trnave, Žiline, Považskej Bystrici,Banskej Bystrici, Poprade

Bratislava, Trnava, Považská Bystrica, Žilina, Banská Bystrica, Poprad
Dlhodobá brigáda

Lahôdky, ich dokladanie v obchodnom reťazci

Bratislava - Devínska Nová Ves
4 € / hod.
Videopopisy pracovných pozícií

Sleduj aktuálne brigády

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 2179 ľudí online.