PHP Programátor/ka Junior (aj študent)

Dynatech s.r.o.
Dlhodobá brigáda
Pi 25.5.2018 16:30

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Do nášho tímu hľadáme pohodových kolegov alebo kolegyne, ktorí vidia svoju budúcnosť vo vývoji frontendov ale aj backendov webových, desktopových alebo mobilných aplikácií a ich vzájomnej serverovej integrácie. Na našich projektoch denne pracujeme s modernými technológiami, toolmi a frameworkami: - PHP, Nette, Laravel, Symphony - JavaScript, TypeScript, Angular, React, jQuery - HTML5, CSS3, Bootstrap - git, Ant, Maven, Jenkins, Nexus, docker - REST, SOAP, Java, PHP, C#, BPEL, JSON, XML, XSLT, SOA, SQL, NoSQL - Node.js, Tomcat, JBoss, IIS, ElasticSearch, Microservices, - Oracle DB, MySQL, PostgreSQL, MSSQL, MongoDB - Linux, Windows, Android, iOS Obsadzujeme od junior pozície až po senior pozície. Ponúkaný plat: 1100€ - 1600€ 13x za rok, v závislosti od skúsenostíTermín nástupu: ihneďDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: Možnosť sebarealizácie a odborného rastu na zaujímavých projektoch pre náročných klientov. Práca v mladom, dynamickom kolektíve a uvoľnenej atmosfére v stabilnej firme s dvadsaťročnou tradíciou a motivačným finančným ohodnotením. Ďalšie zamestnanecké výhody: - príjemné pracovné prostredie - flexibilný pracovný čas - možnosť práce na čiastočný home-office - výber pracovného hardvéru podľa vlastného výberu (Win, Lin, Mac) - prenájom telocvične na sálový futbal - pravidelné firemné raňajky a firemné akcie - rekondičné voľno / sickday - príspevok pri svatbe a narodení dieťaťa - sociálny program / vstupenky na kultúrne podujatiaInformácie pre uchádzača: Svoje žiadosti spolu so štrukturovaným životopisom v slovenskom alebo anglickom jazyku zasielajte na e-mailovú adresu job@dynatech.sk. Vaše osobné údaje, ktoré nám poskytnete spracovávame v súlade s národnými predpismi o ochrane osobných údajov a GDPR.
Požadované vzdelanie:študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Samostatnosť a dobré komunikačné schopnosti. Schopnosť učiť sa nové veci a snaha o osobný rast. Proaktívny prístup k úlohám, operatívne riešenie problémov a flexibilita. Teamový hráč.

Dynatech s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Vývoj a integrácia softvérových riešení pre webové, desktopové a mobilné platformy. Internetové aplikácie. Intranetové informačné systémy. E-business riešenia, on-line katalógy a elektronické obchody. Portálové a redakčné systémy. Správa obsahu webu a webové prezentácie. Outsourcing.
Kontakt: Dynatech s.r.o.

Máš otázku?

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 347 ľudí online.