Predajca

Automatex, s.r.o.
Dlhodobá brigáda
Ut 12.6.2018 19:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Predaj tovaru, komunikácia so zákazníkmi, objednávanie tovaru, manipulácia s tovarom, poradenstvo. Ponúkaný plat: 950Termín nástupu: ihneďDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: Osobne pri pohovore.Informácie pre uchádzača: V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu zasielajte svoj životopis a motivačný list na e-mailovú adresu automatex@automatex.sk.
Požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Komunikatívnosť, zodpovednosť, samostatnosť, schopnosť vzdelávať sa, príjemné vystupovanie, čestnosť, schopnosť rýchlo sa učiť nové veci.

Uprednostnení budú uchádzači s praxou a znalosťami automobilových dielov.

Automatex, s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Automatex s.r.o. sa zaoberá veľkoobchodným a maloobchodným predajom a distribúciou náhradných dielov, olejov a doplnkov na osobné, nákladné automobily a motocykle. V ponuke máme široký sortiment celosvetovo najznámejších a najväčších výrobcov automobilových dielov, ktoré sa samozrejme vyrovnajú dokonca niekedy prevyšujú kvalitu a životnosť originálnych náhradných dielov. Našim veľkoobchodným zákazníkom a partnerom ponúkame denne rozvoz naším vozidlom a kvalitnú spoluprácu, zastrešenie a vybavenie autoservisu. Našim cieľom je nie len predať náhradný diel ale aj poskytnúť kvalitný servis okolo toho celého či už poradenstvo , kvalitnú a zodpovednú záruku a poskytnúť našim spokojným zákazníkom niečo na viac či už pracovné oblečenie, vybavenie servisu rôzne reklamné a propagačné materiály a podobne… Náš tím pozostáva z mladého kolektívu s dlhoročnými skúsenosťami a praxou v oblasti automobilov, preto sme vždy pripravený vyhovieť akýmkoľvek požiadavkám, poradiť a navrhnúť možný a cenovo dostupný náhradný diel.
Kontakt: Automatex, s.r.o.

Máš otázku?

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 350 ľudí online.