Zdravotná sestra - starostlivosť o pacienta s tracheostómiou

PRAMA s.r.o.
Dlhodobá brigáda
St 13.6.2018 17:30

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Do 24 hodinovej starostlivosti pre ležiaceho pacienta hľadáme zdravotnícky a ošetrovateľský personál (cca 4 ľudí). Pracovnú pozíciu môžu vykonávať nasledovné profesie: - zdravotné sestry, - zdravotnícky záchranár, - lekár, - zdravotnícky asistent, - opatrovateľky so skúsenosťami s tracheostómiou. Tím zložený zo zdravotníkov a opatrovateľov sa bude striedať pri starostlivosti o pacienta vyžadujúceho 24 hodinovú starostlivosť po 12 hodinových smenách. Sme otvorení dohode vrámci smien smerom k spokojnosti tímu. Chorobopis: Jedná sa o 64 ročného muža s apalickým syndrómom. Jedná sa o 7 mesiacov ležiaceho pacienta po infarkte. Pacient je s tracheostomiou vyžadujúci odsávanie dýchacích ciest ako aj príležitostné podporné podávanie kyslíka. Na výživu má zavedený tzv. PEG (perkutánna endoskopická gastrostómia). Popis pracovnej náplne: - Monitoring základných životných funkcií za pomoci príslušného technického vybavenia, - Odsávanie, - Polohovanie (moderné technické vybavenie k dispozícii), - Starostlivosť o dekubity, - Intravenózne podávanie liekov, - Umývanie, - Fyzioterapia, - Masáže, - Stimulácia. Pravidelne sa u pacienta robia kontrolné odbery, na základe ktorých sa v spolupráci so zdravotníckym zariadením nastavuje liečba. Ponúkaný plat: 1000 - 1500 EurTermín nástupu: ihneď/dohodouDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: - v prvom rade sa snažíme o vytvorenie priateľského prostredia. Keďže sa jedná o nášho najbližšieho príbuzného a je to pre nás veľmi citlivá a osobná záležitosť – osobný prístup presadzujeme aj voči ľuďom, ktorí nám pomáhajú s jeho opaterou a urobíme všetko preto aby sa ľudia pomáhajúci nám s jeho opaterou u nás cítili príjemne, - vždy sa u nás stretnete len s férovým a otvoreným jednaním, - adekvátne platové ohodnotenie, - možnosť bezplatného ubytovania s kuchyňou ( NIE v domácnosti s rodinnými príslušníkmi pacienta ), - možnosť konzultácií s rodinným lekárom, ktorý presne monitoruje stav pacienta, - ochota dohodnúť sa.Informácie pre uchádzača: V prípade záujmu nám prosím zašlite Váš životopis, informácie o možnosti termínu nástupu. Veľmi radi sa s Vami dohodneme na osobnom či skype stretnutí, Samozrejme osobné stretnutie pred finálnym rozhodnutím a zoznámenie s pacientom je nutné. Ochotne Vám poskytneme potrebnú lekársku dokumentáciu ako aj video pre priblíženie stavu pacienta a akékoľvek iné pre Vás potrebné informácie. V prípade akýchkoľvek otázok volajte prosím kedykoľvek: 0948/ 908 777. Tešíme sa na spoluprácu :-)
Požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:- vzdelanie v relevantných odboroch sú potrebné,
- skúsenosti s podobným pacientom sú značnou výhodou - nevyhnutné je mať skúsenosti s tracheostómiou - ostatné Vás radi doučíme,
- výhodou sú skúsenosti na:
oddelení intenzívnej zdravotnej starostlivosti,
resustitačnom oddelení,
oddelení dlhodobo chorých,
v akomkoľvek ústave venujúcom sa paliatívnej starostlivosti a podob.
- požadujeme pomerne skorý nástup ( upresníme si vzájomne na našom stretnutí ).

PRAMA s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov. S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov. Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.
Kontakt: PRAMA s.r.o.

Máš otázku?

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 343 ľudí online.