Administratívny pracovník v realitnej kancelárii.

BOND Reality - franchisingová sieť, s.r.o.
Dlhodobá brigáda
Št 9.8.2018 10:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - administratívne a organizačné činnosti a pomocné práce - podpora obchodného, marketingového a developerského oddelenia - vybavovanie telefonátov, e-mailov, evidencia a vybavovanie korešpondencie - príprava podkladov pre ekonomické oddelenie - komunikácia s úradmi - práca s internou databázou, aktualizácia údajov, prieskum trhu, tvorba štatistík - vedenie hotovostnej pokladne spoločnosti, zber, administrácia a príprava podkladov pre účtovné oddelenie, práca s účtovným systémom, fakturácia - prijímanie návštev, zdvíhanie telefónov, vybavovanie emailov .. Ponúkaný plat: 5€/hod.Termín nástupu: 01.09.2018Druh pracovného pomeru: skrátený úväzokIné výhody: - Firemné auto - Flexibilná pracovná doba - Možnosť kariérneho rastu - Stabilná spoločnosť s ľudským prístupom - Skvelý kolektívInformácie pre uchádzača: Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom o túto pozíciu. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich uvedené požiadavky. Za pochopenie ďakujeme. Pošlite nám, prosím, motivačný list, v ktorom bližšie vyjadríte Vašu motiváciu pre prácu v pre našu spoločnosť. Svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku zašlite v elektronickej forme na emailovú adresu info@bondreality.sk
Požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Hľadáme zodpovedného, lojálneho, komunikatívneho, samostatného, proaktívneho a flexibilného pracovníka, ktorý sa rýchlo učí. Možnosť kariérneho rastu. Základy ekonomiky vítané. Vhodné pre študenta VŠ. Brigáda v rozsahu 4-5 hod. denne.

BOND Reality - franchisingová sieť, s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: BOND reality sú spoľahlivým agentom pre všetkých, ktorí kupujú, predávajú alebo prenajímajú nehnuteľnosti akéhokoľvek typu. Patríme medzi najväčšie a najskúsenejšie realitné kancelárie na Slovensku. Sme zakladajúcim členom Asociácie realitných maklérov.
Kontakt: BOND Reality - franchisingová sieť, s.r.o.

Máš otázku?

Ďalšie brigády

Lahôdky, ich dokladanie v obchodnom reťazci

Bratislava - Mlynská dolina
4,2 € / hod.

Expedovanie tovaru v sklade

Bratislava - Rača
4,5 € / hod.

Manipulačné práce v sklade

Bratislava - Nové Mesto
3,8 € / hod.

Manipulačné práce v tlačiarni

Bratislava - Trnávka
4 € / hod.
Ďalšie brigády Bratislava (640)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 2 874 ľudí online.