Čašník / Barman do štýlového winebaru SELAVÍ

ZAR invest, a.s.
Dlhodobá brigáda
Št 11.10.2018 20:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: V dobrom bare by sa mal cítiť príjemne nielen hosť, ale aj personál. Štýlové priestory, nadštandardný servis pre hosťa, pekné vína, kvalitné suroviny a technológie, ale aj poctivé odmeňovanie (vždy všetko na papieri, podľa Zákonníka práce) sú ingrediencie, z ktorých budeme miešať výsledný produkt. V našom prvom projekte v Hoteli Lomnica v Tatrách sa nám to pred 2 rokmi skĺbiť podarilo. Teraz chceme nadviazať v Bratislave a otvárame WINEBAR SELAVÍ s výbornou a zavedenou polohou, v Starom meste na Klobúčnickej 4. Ak si čašníka/čka so záujmom o svet vína, príp. šikovný barmana/ku, keďže sa okrem vína budú podávať kávy a vybraný výberový alkohol - ozvi sa nám. Znalosti o víne sú vítané, všetkých však naučíme čo bude treba. Práca na 12h smeny - dlhý krátky týždeň. Zmluva od 1.12.2018. Vo winebare sa budú podávať slovenské aj svetové vína + varené špeciality. Naplánované sú časté kultúrne akcie a koncerty. Ponúkame prácu na TPP, ale vítaní sú aj študenti. Ponúkaný plat: od 800e brutto mesačne + tips. Závisí od skúseností. Všetky peniaze iba legálne "na papieri".Termín nástupu: 01.12.2018Druh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: Ponúkame (ale aj sami očakávame): férový prístup, nadšenie pre vec, ďalej spravodlivé odmeňovanie s motivačnou províznou zložkou, záujem o rozširovanie znalostí o víne formou interného aj externého vzdelávania, degustácií. Všetko odmeňovanie je 100% "na papieri", žiadne nekalé praktiky!
Požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Základným osobnostným predpokladom je chuť pracovať s vínom a so zákazníkom. V prípade skúsenejšieho kandidáta vieme jeho enologické znalosti oceniť, cielene prehlbovať a ďalej rozvíjať.

ZAR invest, a.s.x

Stručná charakteristika spoločnosti: ZAR invest, a. s., je investičná spoločnosť so zameraním na investície v oblasti cestovného ruchu, agroturistiky a podpory regionálneho rozvoja. Prioritne investujeme do tradičných kultúrnohistorických hodnôt a na ich základe budujeme a obnovujeme kultúrne dedičstvo na Slovensku. http://www.zarinvest.sk/
Kontakt: ZAR invest, a.s.

Máš otázku?

Ďalšie brigády

IoT React developer Vienna/BA/remote

Bratislava
Dlhodobá brigáda

Pokladník, pokladníčka v obchodnom reťazci

Bratislava - Ružinov
4,8 € / hod.

Zemné a manipulačné práce

Bratislava - Staré mesto
4,5 € / hod.
Ďalšie brigády Bratislava (632)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 4 878 ľudí online.