Asistentka predaja v značkovej predajni striebro Sofia - OC Aupark, Avion, Eurovea, Bory, Central

SOFIA Jewelry
Dlhodobá brigáda
Št 11.10.2018 20:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Predaj značkových šperkov a hodiniek, komunikácia so zákazníkom, odborné poradenstvo, starostlivosť o predajňu a tovar. Ponúkaný plat: 700,00 € - 850,00 €/NETTO pri odpracovaní plného úväzku,bližšie informácie o platových podmienkach na pohovoreTermín nástupu: október 2018Druh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: Práca v Bratislave a najmä v obchodných centrách je plná života. Získate neoceniteľné skúsenosti v komunikácii so zákazníkmi. Budete pracovať v skvelom, zohratom, profesionálnom a mladom kolektíve. Budete pracovať so šperkami a značkou PANDORA a ďalšími značkami. Poskytneme vám kvalitné školenia, ktoré vás posunú ďalej. Získate zamestnanecké výhody, napr. zľavy na šperky, a pod. Slušne vás ohodnotíme a ak dosahujete dobré výsledky, čakajú vás aj odmeny.Informácie pre uchádzača: Životopisy s aspoň 1 FOTOGRAFIOU, zasielajte na e-mail: konkurz@sofia.sk. Kontaktujte nás výlučne mailom. Ďakujeme.
Požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Radi komunikujete s ľuďmi, zaujíma Vás móda, styling, milujete šperky, sledujete dizajnové trendy? Ste na správnej adrese.

Naše očakávania:
Očakávame predovšetkým príjemnú, milú a ochotnú obsluhu zákazníkov. Schopnosť poradiť zákazníkom pri výbere vhodného šperku. Samozrejmosťou je udržať predajňu i šperky v dokonalom stave (čistota predajne, aranžovanie šperkov, starostlivosť o vzhľad predajne).

Čo ponúkame:
Ak máte osobnostné predpoklady a chuť pracovať, ponúkame komplexné, kvalitné zaškolenie a možnosť profesného rastu.

Kvalifikačné požiadavky:
Stredoškolské vzdelanie s maturitou – mnohé z nás sú však absolventky a študentky vysokých škôl. Dobré komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie.
Vhodná, ale nie nevyhnutná, je znalosť anglického alebo nemeckého jazyka.

SOFIA Jewelryx

Stručná charakteristika spoločnosti: Sieť predajní strieborných šperkov - SOFIA Jewelry. Už 20 rokov sme špecialistami na maloobchodný predaj strieborných šperkov na Slovensku. Sme autorizovaným predajcom značky PANDORA. V Auparku Bratislava sme otvorili prvú špecializovanú predajňu PANDORA na Slovensku. Viac sa dočítate na www.sofia.sk.
Kontakt: SOFIA Jewelry

Máš otázku?

Ďalšie brigády

Sales manager Polus City Center

Bratislava
Dlhodobá brigáda

Asistentka v materskej škole

Bratislava
Dlhodobá brigáda

Manipulačné práce na stavbe

Bratislava - Záhorská Bystrica
4,8 € / hod.
Ďalšie brigády Bratislava (632)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 4 638 ľudí online.