Recepčný/á hotelového Relax (SPA) centra

HOTEL DEVÍN, a.s.
Dlhodobá brigáda
Pi 9.11.2018 14:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - práce na recepcii hotelového Relax centra (12-hodinové pracovné zmeny) - prijímanie objednávok hostí, účtovanie využitých služieb cez registračnú pokladňu, vedenie príslušnej evidencie - vybavovanie objednávok - obsluha hostí v zmysle objednaných služieb, obsluha zariadení v priestoroch Relax centra (sauny, bazén, squashový kurt) - vydávanie predpísanej bielizne, vedenie evidencie výdaja, preberanie použitej bielizne a jej príprava na odvoz do čistiarne - vykonávanie ďalších činností potrebných pre zabezpečenie plynulého chodu Relax centra Ponúkaný plat: 550 + pohyblivá zložka + provízieTermín nástupu: ihneďDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: - zázemie stabilnej a prosperujúcej firmy - sociálny program pre zamestnancov - zamestnanecká strava - možnosť využitia SPA centraInformácie pre uchádzača: Uchádzačov prosíme o zaslanie životopisu elektronickou poštou na adresu: sekretariat@hoteldevin.sk Do predmetu správy je potrebné uviesť názov pozície. Poskytnutím svojich osobných údajov zahrnutých do životopisu dáva odosieľateľ súhlas s ich spracovaním v spoločnosti Hotel Devín, a.s., Riečna 4, 811 02 Bratislava, v plnom rozsahu pre účely predmetného výberového konania, v súlade so Zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do písomného odvolania tohto súhlasu. Tí uchádzači, ktorých budeme mať záujem pozvať na osobné stretnutie, budú kontaktovaní telefonicky alebo mailom. Ostatným uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu. Po ukončení výberového konania budú životopisy a poskytnuté osobné údaje všetkých neúspešných uchádzačov zlikvidované v súlade s ustanoveniami Zákona č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov.
Požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:- pracovná pozícia je vhodná pre uchádzača bez predchádzajúcej pracovnej praxe
- znalosť anglického jazyka je nutnou podmienkou(schopnosť ústne komunikovať s klientom v anglickom jazyku)
- platný zdravotný preukaz (možnosť vybaviť dodatočne)
- osobnosť so silným zmyslom pre pochopenie požiadaviek a potrieb klienta
- osobnosť v práci samostatná, spoľahlivá, flexibilná, s aktívnym a zodpovedným prístupom k plneniu pracovných povinností
- osobnosť ústretová s príjemným vystupovaním a správaním
- ochota pracovať na 12-hodinové pracovné zmeny (plný úväzok aj na dohodu)

HOTEL DEVÍN, a.s.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Hotel Devín už od 50. rokov 20. storočia zaujíma veľmi významnú pozíciu v oblasti bratislavského hotelierstva. Atraktívny je svojim funkcionalistickým štýlom, v ktorom bol v roku 1954 postavený, polohou pri rieke Dunaj, nadčasovým dizajnom a poskytovaním tradične vysokokvalitných služieb. Hotel Devín spĺňa podmienky 4* hotela v domácom i zahraničnom meradle a svojou ponukou sa zaraďuje medzi hotely najvyššej kategórie na Slovensku.
Kontakt: HOTEL DEVÍN, a.s.

Máš otázku?

Ďalšie brigády

Pokladník, pokladníčka v obchodnom reťazci

Bratislava - Ružinov
4,3 € / hod.

Pokladník, pokladníčka v obchodnom reťazci

Bratislava - Ružinov
4,3 € / hod.

Pokladník, pokladníčka v obchodnom reťazci

Bratislava - Ružinov
4,3 € / hod.
Ďalšie brigády Bratislava (643)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 313 ľudí online.