Barman/Barista do Lobby baru v OC Aupark!

GASTROGROUP ONE s.r.o.
Dlhodobá brigáda
Pi 30.11.2018 17:30

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - Príprava teplých a studených nápojov, - Príprava alkoholických drinkov a nealkoholických limonád na základe daných receptúr a štandardu, - Práca s kávovarom a príprava káv, - Udržiavanie čistoty za barom, - Zodpovednosť za zverený úsek, - Dodržiavanie najvyššej úrovne obsluhy, - Potrebná znalosť jednotlivých techník - nalievanie, zloženie, šejkovanie, miešanie, uskladňovanie... - Schopnosť predávať a mať informácie o ponukaných produktoch - Dodržiavanie zásad HACCP, Nutnosť samostatnej práce pri zvládaní obedových a večerných špičiek. Ponúkaný plat: od 700 € nettoTermín nástupu: IhneďDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: - Motivujúce finančné ohodnotenie, - Práca v profesionálnom kolektíve, - Odborný a osobný rast.Informácie pre uchádzača: Profesijný životopis prosím posielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Budeme radi, ak k životopisu pripojíte aj fotografiu tváre.
Požadované vzdelanie:stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Náš nový kolega by mal disponovať flexibilnosťou, samostatnosťou, prijemným vystupovaním a konverzáciou. Práca Barmana je pre neho nie len prácou ale aj koníčkom.

GASTROGROUP ONE s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: https://business.facebook.com/lobbybaraupark/ https://www.instagram.com/lobbybarkosice/ https://geronimoexpress.sk/
Kontakt: GASTROGROUP ONE s.r.o.

Máš otázku?

Ďalšie brigády

Game designer

Košice
Dlhodobá brigáda

HR IT recruiter

Košice
Dlhodobá brigáda

Unity3D/C# developer

Košice
Dlhodobá brigáda
Ďalšie brigády Košice (24)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 3 352 ľudí online.