Odpočtár bytových meračov

Stavebné bytové družstvo II. Košice
Dlhodobá brigáda
Pi 7.12.2018 10:30

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Odpočet bytových meračov - výkon činností súvisiacich s odpočtom bytových vodomerov a pomerových rozdeľovačov vykurovacích nákladov - PRVN. Ponúkaný plat: dohodouTermín nástupu: 02.01.2019Druh pracovného pomeru: na dohodu
Požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Je nutné disponovať dotykovým mobilným telefónom (tabletom) s operačným systémom Android, minimálna verzia 2.3.2, interná pamäť cca 4 GB, fotoaparát s bleskom minimálne 5 Mpix s možnosťou pripojenia na internet.

Stavebné bytové družstvo II. Košicex

Stručná charakteristika spoločnosti: SBD II. Košice je spoločnosť s dlhodobou tradíciou a skúsenosťami so zabezpečením výkonu správy bytových domov. Poskytujeme komplexné služby spojené so správou bytových domov s individuálnym prístupom k zákazníkom. Súčasťou komplexnej starostlivosti je oprava a údržba technických zariadení so zabezpečením nepretržitej havarijnej služby. Pri plnení našich cieľov máme záujem o ľudí s vysokými odbornými znalosťami a skúsenosťami a ochotou pracovať v prospech zákazníka.
Kontakt: Stavebné bytové družstvo II. Košice

Máš otázku?

Ďalšie brigády

pokladnička na čerpacej stanici

Košice
4,5 € / hod.

Unity3D/C# developer

Košice
Dlhodobá brigáda

Operátor call centra

Košice
Dlhodobá brigáda
Ďalšie brigády Košice (24)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 3 740 ľudí online.