Obchodný reprezentant

R.M.Agency, s.r.o.
Dlhodobá brigáda
St 9.1.2019 13:30

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Poskytovanie vernostných a zľavových benefitov organizáciam a firemnej klientele prevažne v Žilinskom kraji formou osobnej komunikácie s klientom. Práca v našej nasilnejšej kampani pre 20 najlepších wellness hotelov a rekreačných zariadení v Žilinskom kraji ako sú napríklad Hotel Rozsutec***, Hotel Holiday Inn****, Penzión Central Park***, Villa Nečas**** a mnohé ďalšie. Z oblasti kultúry Vás čaká propagácia Mestského divadla Žilina. Taktiež spolupracujeme s rôznymi reštauráciami, kde realizujeme reklamné kampane s cieľom získania spokojných zákazníkov. Osobná komunikácia s firemnými zákazníkmi a individuálne vedenie obchodných stretnutí vo firmách, organizáciách, školách, obecných úradoch. Tvorba vnútropodnikových databáz a jednoduché administratívne práce. Obchodná korešpondencia. Propagovanie zľavového portálu www.zlavapreteba.sk a vytváranie dobrého mena našich obchodných partnerov. Po úspešnom zvládnutí práce, organizácia obchodnej činnosti, vedenie a motivácia tímu, povýšenie a práca v nižšom manažmente firmy. Pracovná doba: po-pi: 7.30h-16.00h Ponúkaný plat: 600€(netto) a provízie až do 1500€Termín nástupu: ASAPDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: Firemné vozidlá, preplácaná firemná doprava, odmeny, súťaže o finančné bonusy, školenia a konferencie. Teambuildingové akcie typu Lanopark spojený s grilovačkou, športový deň v Ric Terchovec, Laser game arena, motokáry, Golf park Rajec a pod. Príspevok na stravu 3€/deň. Raz do mesiaca Happy breakfast vo firme, nápoje ako káva, čaj a minerálky nonstop zadarmo. Práca v mladom, pozitívnom a veľmi priateľskom kolektíve. Možnosť kariérneho a osobnostného rastu. Školenia, semináre a konferencie Iva Tomana, niekedy dokonca aj Antonyho Robbinsa sú ako bonus pre najlepších. :)Informácie pre uchádzača: Vybraných uchádzačov budeme po zaslaní životopisu kontaktovať telefonicky. Svoje životopisy nám zasielajte na: zilina@rmagency.eu
Požadované vzdelanie:stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Komunikatívny, empatický, priateľský a hlavne pozitívne mysliaci človek, ochotný učiť sa v oblasti marketingu a obchodu, ktorý sa rád prácou zabáva a zároveň chce pracovať na svojom vlastnom rozvoji a napredovaní vo firme, má príjemné a pozitívne vystupovanie a dostatočné sebavedomie, je dostatočne odolný aby zvládol prácu orientovanú na výsledok, rád prijíma nové výzvy a získava odmeny za splnenie cieľov.

Leadership, osobnostné a kariérne ambície sú výhodou.
Obchodné zručnosti sú taktiež výhodou.
Pozícia vhodná aj pre šikovných absolventov.

R.M.Agency, s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Sme reklamno-marketingová spoločnosť zaoberajúca sa jednou z najnáročnejších foriem reklamy a obchodu, priamym marketingom - prevažne individuálna osobná komunikáciou s klientom, a to hlavne na strednom Slovensku. Pôsobíme na trhu už 10 rokov a to hlavne v oblasti wellness služieb, kultúry, gastronómie, šport. a relaxačných služieb a CR. Sústreďujeme sa na poskytovanie zľavových benefitov, zľavových, vernostných kariet a rôznych 50% zliav, právnickým a zároveň aj fyzickým osobám. V tejto oblasti máme vybudované množstvo kontaktov či už na konečných klientov alebo na poskytovateľov jednotlivých zliav. Našimi partnermi sú malí aj veľkí poskytovatelia služieb z rôznych oblastí, až po veľké wellness hotely, napr. Hotel Holiday Inn****, Hotel Impozant****, Hotel Rozsutec***, Kúpele Trenčianske Teplice, Kúpele Piešťany, Hotel Elizabeth****, Hotel Magnus****, Villa Nečas****,Chateau Gbeľany, Drevenice Terchová,resort Vŕšky ... a mnohé iné. V oblasti kultúry sme zabezpečovali propagáciu Mestského divadla Žilina a v oblasti športu sme sprostredkovali propagáciu futbalového klubu MŠK ŽILINA a Football Parku Žilina. Doposiaľ sme zvýšili návštevnosť prevádzok viac než 190-tim obchodným partnerom a naše zľavové kupóny využilo cez 500 000 zákazníkov. Spolupracujeme s Odborovým zväzom polície Slovenskej republiky, kde členovia tejto organizácie získavajú ešte atraktívnejšiu zľavu zo všetkých našich produktov uverejnených na www.zlavapreteba.sk. Prevádzkujeme zľavový reklamný server www.zlavapreteba.sk, vnútropodnikový call office, tlačíme reklamné propagačné materiály s partnerskou tlačiarňou Timeprint, realizujeme rôzne grafické práce v spolupráci s grafickým štúdiom Vizu studio a venujeme sa obchodnému tréningu na objednávku. Taktiež robíme pilotné projekty formou priameho predaja a akvizičnej činnosti pre niektoré novovznikajúce spoločnosti. Krátky pohľad do vnútra firmy: Sme spoločnosť s pomerne intenzívnou prácou s našimi pracovníkmi, s dôrazom na kvalitu práce, čestné vystupovanie, loajalitu a individuálny prístup. Rozvoj a motivácia sú zabezpečené či už z krátkodobého, tak aj z dlhodobého finančno-kariérneho hľadiska. Hlavne mladý a priateľský kolektív, školenia, teambuildingy, odmeny, súťaže, skvelý pozitívny kolektív a kariérny rast je to čo robí našu spoločnosť zaujímavou na trhu práce a vytvára dobré podmienky na spoluprácu našich pracovníkov a rozvoj do budúcna.
Kontakt: R.M.Agency, s.r.o.

Máš otázku?

Ďalšie brigády

Restaurant representative

Žilina
Dlhodobá brigáda

Čašník, čašníčka

Žilina
Dlhodobá brigáda

Pomocný pracovník vo výrobe

Žilina
Dlhodobá brigáda
Ďalšie brigády Žilina (26)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 428 ľudí online.