Pre záujemcov o interaktívnu prácu s turistami pre cestovnú agentúru

Flora Tour, s.r.o.
Dlhodobá brigáda
Št 10.1.2019 17:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - poskytovať profesionálny klientský servis, - predaj lístkov na lodnú, autobusovú dopravu, - predaj služieb našej cestovnej agentúry, - poskytovanie turistických informácií domácim a zahraničným turistom, - vybavovanie mailovej komunikácie, - administratívne práce a vedenie pobočky cestovnej kancelárie. Ponúkaný plat: Plný úväzok – nástupný plat závisí od schodpností kandidáta, minimálna výška 900€/mesiac. Brigáda – nástupný plat 4€/hodinu.Termín nástupu: Február/Marec 2019Druh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: - mladé dynamické prostredie v úspešnej incomingovej cestovnej agentúre, ktorá je na Slovenskom trhu už viac ako 27 rokov, - možnosť komunikovať s ľuďmi z celého sveta, tým nadobudnúť výborné interkulturálne zručnosti a výrazne si zlepšiť svoju jazykovú úroveň, - určite ti zabezpečíme zaškolenie a získanie relevantných skúseností, - bezplatne poskytneme uniformu, - tiež ponúkame možnosť získania trvalého pracovného pomeru po ukončení štúdia, - a bonus za odporučenie nového kolegu do teamu.Informácie pre uchádzača: V prípade Vášho záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu, zašlite prosím svoj životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí budú najviac zodpovedať našim požiadavkám. Za porozumenie ďakujeme. Pošli svoj životopis už dnes!
Požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:- príjemné vystupovanie, dobré komunikačné, organizačné schopnosti,
- flexibilitu, spoľahlivosť,
- orientáciu na zákazníka a výsledky,
- proaktívny a pozitívny prístup,
- znalosť anglického a nemeckého jazyka na stredne pokročilej úrovni,
- brigáda: primárne hľadáme študenta vysokej školy denného štúdia s možnosťou odpracovať 20 hodín týždenne (aj počas víkendov); ale uvítame aj šikovného študenta/resp. absolventa strednej školy so správnym pracovným nasadením.

Flora Tour, s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Od roku 1991 je Flora Tour slovenskou špičkou v incomingovom cestovnom ruchu špecializujúca sa na rieku Dunaj a jej prienik so strednou Európou. Flora Tour je 14 rokov generálnym partnerom a oficiálnym predajcom pre katamarán Twin City Liner spájajúci Viedeň a Bratislavu. Zároveň Flora Tour vystupuje 5 rokov ako generálny partner a oficiálny predajca pre loď Carnuntum, prepravujúcou turistov medzi Hainburgom a Devínom. Team profesionálov cestovnej agentúry obsluhuje viac ako 80 kabínových lodí na Dunaji už viac ako 25 rokov. Sprostredkuje kvalitné sprievodcovské, dopravné, gastronomické, ubytovacie a iné služby.
Kontakt: Flora Tour, s.r.o.

Máš otázku?

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 3 215 ľudí online.