Špecialista kontaktného centra pre podporu zákazníkov (HPP)

Paradigma, s.r.o.
Dlhodobá brigáda
St 6.2.2019 16:30

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Pracuj v tíme, kde začína deň voňavou kávou a s úsmevom na tvári :) Tvojou náplňou práce bude: - riešenie požiadaviek zákazníkov formou telefonickej komunikácie - aktívna podpora predaja doplnkových služieb pre EXISTUJÚCICH zákazníkov - zodpovednosť za poskytované informácie/ telefonické poradenstvo Ponúkaný plat: 624€ + variabilná zložka mzdyTermín nástupu: asapDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: - Flexibilita - vďaka nej vieš zladiť osobný aj pracovný život - Pohodlie - pracuješ s najmodernejšími technológiami v atraktívnych priestoroch - Prostredie - spoločné raňajky, ovocné stredy, darčeky k sviatkom, teambuildingy, súťaže - Oceníme Tvoj prístup - dochádzkový bonus, príspevok na stravné nad rámec zákona, zľavy na divadelné predstavenia, káva zadarmo... a OMNOHO VIAC :-)Informácie pre uchádzača: Ak chceš vedieť kto sme, klikni na: https://www.facebook.com/paradigmacc a pošli svoj životopis, nech Ťa ostatní nepredbehnú :) Ak máš nejaké otázky, zavolaj nám na 0903 416 520. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.
Požadované vzdelanie:stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Lámeme predstavy o tradičných call centrách. My sme energickí a plní elánu. Sme vždy ústretoví ku klientom aj k sebe navzájom :-)
Ak si priateľský, veselý, komunikatívny, máš chuť pracovať a si tímový hráč, pridaj sa k nám !

Paradigma, s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Nadnárodná spoločnosť zameraná na služby kontaktného centra. Naše zameranie je výhradne na existujúcu klientelu našich partnerov. Náš tím sa dynamicky rozvíja hlavne vďaka rozrastajúcej sa spolupráci s našimi klientmi a vzdelávaniu našich pracovníkov. Sme lídrami na trhu hlavne vďaka kvalite našich kolegov, ktorí sa postupne stali TOP odborníkmi vo svojom odbore. Ak hľadáš kreatívnu prácu, pri ktorej dokážeš využiť svoje komunikačné schopnosti a zároveň si zodpovedný, tak v našej spoločnosti máš dvere otvorené. http://www.paradigmacc.sk https://www.facebook.com/paradigmacc
Kontakt: Paradigma, s.r.o.

Máš otázku?

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 2 921 ľudí online.