Inžinier automatizácie - Oživovanie automatizovaných liniek aj v zahraničí

Zahraničie - ostatné, Nemecko, Trenčiansky kraj
S-Automation, s. r. o.
Dlhodobá brigáda
Po 11.2.2019 23:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Oživovanie vysoko automatizovaných výrobných liniek (Slovensko/ Nemecko) a ich následné uvádzanie do prevádzky u konečného zákazníka. Úzka spolupráca s oddelením vývoja PLC softvéru pri optimalizácii chodu zariadenia. Správne nastavenie mechanických a pneumatických systémov pre dosiahnutie požadovaných rýchlostí. Učenie trajektórií robotov. Konfigurácia a optimalizácia parametrov procesov naprašovania, ultrazvukových procesov a iných. Kalibrácia, konfigurácia a optimalizácia parametrov laserov pre správne laserové procesy (zváranie, rezanie, vŕtanie, ablácia). Cestovanie: - 80% času v zahraničí: Nemecko, Azia, USA. Slovensko: Nové Mesto n. Váhom. Ponúkaný plat: od 1800€ (podľa pracovných skúseností) + diéty a koncoročné odmenyTermín nástupu: ihneďDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: Ponúkame možnosť oboznámiť sa s najnovšími špičkovými technológiami v priemysle, úzko napojenými na automatizáciu, výrobu obnoviteľných zdrojov energie ako Li-Ion baterií, fotovoltaických článkov a pod. Perspektívne zamestnanie v mladom, dynamickom kolektíve, motivujúce a nadštandardné finančné ohodnotenie, možnosť cestovania, platené kurzy PLC programovania, jazykov (Angličtina), vhodné aj pre absolventov.Informácie pre uchádzača: S - Automation, s. r. o. Ondrejovova 15 821 03 Bratislava E-mail: office@sautomation.eu www.sautomation.eu
Požadované vzdelanie:stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:VŠ Elektrotechnická príp. Strojnícka. Skúsenosti z oblasti automatizácie, mechatroniky, senzoriky alebo obdobného odvetvia výhodou. Základy programovania PLC. Schopnosť orientácie v elektrotechnickej dokumentácii, praktické skúsenosti v oblasti elektrotechniky. Odborná spôsobilosť v elektrotechnike min §21. Zodpovedný prístup k práci, príjemné vystupovanie, samostatnosť, odolnosť voči stresu, vysoká flexibilita, ochota cestovať.

S-Automation, s. r. o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Spoločnosť ponúkajúca inžinierske služby pri vývoji jednoúčelových priemyselných zariadení v oblasti pokročilej automatizácie výroby a ich následným uvádzaním do prevádzky. Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti robotiky, riadiacich systémov PLC, laserových technológií, ultrazvukového zvárania, naprašovania a pod. Rozširujeme náš tím o nových kolegov v PLC programovaní a v uvádzaní automatizovaných systémov do prevádzky.
Kontakt: S-Automation, s. r. o.

Máš otázku?

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 341 ľudí online.