Pracovník obsluhy požičovne

HOVERBOARD, s.r.o.
Dlhodobá brigáda
Št 14.3.2019 11:30

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Obsluha požičovne detských elektrických autíčok, hoverboardov, elektrických kolobežiek a iných technologických noviniek v exteriéri nákupného centra AUPARK v rámci areálu detského ihriska. Súčasťou náplne práce je práca s pokladňou a nakoľko sa jedná o prácu s ľuďmi a deťmi, je podstatné vedieť komunikovať, byť trpezlivý a nezabudnúť sa stále usmievať, aj napriek tomu, že nie vždy je to ľahké:) Brigáda je vhodná pre študentov SŠ alebo VŠ. Ponúkaný plat: 4Termín nástupu: 01.04.2019Druh pracovného pomeru: na dohoduIné výhody: Tvoje zmeny ti naplánujeme mesiac dopredu na základe tvojej disponibility a takto môžeš skĺbiť svoje školské povinnosti s brigádou. Práca v nových čistých priestoroch, zamestnanecké oblečenie, prozamestnanecký prístup zamestnávateľa.Informácie pre uchádzača: Prosím uchádzačov o zaslanie svojich životopisov, na pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači. Ďakujeme za porozumenie.
Požadované vzdelanie:študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Hlavným predpokladom je zodpovedný prístup k práci, spoľahlivosť a čestnosť. Toto su piliere našej filozofie, ktoré sú pre nás nevyhnutné, aby si bol v našom teame.

HOVERBOARD, s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Sme moderná spoločnosť, ktorá sa špecializuje predaju detských licencovaných elektrických autíčok, hoverboardov, elektrických kolobežiek a podobných zariadení určených na rýchly presun z miesta na miesto. V Bratislave disponujeme najväčším Showroomom detských elektrických autíčok a v nákupnom centre Aupark prevádzkujeme v rámci exteriéru požičovňu elektrických autíčok, hoverboardov a kolobežiek.
Kontakt: HOVERBOARD, s.r.o.

Máš otázku?

Ďalšie brigády

Opatrovatelka detí

Bratislava
Dlhodobá brigáda

C# .Net / Python developer

Bratislava
Dlhodobá brigáda

Pomocné manipulačné práce v areáli River Park

Bratislava - Staré Mesto
3 € / hod.
Ďalšie brigády Bratislava (518)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 2 606 ľudí online.