Holandsko-Venray-Značková elektronika-Lenovo-Moderný E-shop-Skladník/čka-Zabezpečené ubytovanie a preprava do práce v NL-Týždenná mzda-Bez poplatkov

Holandsko
OTTO Work Force Slovakia s.r.o.
Dlhodobá brigáda
Št 14.3.2019 21:30

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Ponúkame zamestnanie v moderných e-shopoch a veľkoskladoch po celom Holandsku - skladníci na balenie, uskladňovanie, vyskladňovanie výrobkov značkovej elektroniky. Práca vhodná aj pre páry, skupiny. Nástupy ihneď na dlhodobo alebo po dohode. Získajte prax v zahraničí a získajte bohaté skúsenosti do životopisu zo zahraničia. Práca v kolektíve kde je zastúpenie aj slovenských a českých pracovníkov.Odchody sú každý týždeň. PRE ZJEDNODUŠENIE A ZRÝCHLENIE REGISTRAČNÉHO PROCESU A VYBAVENIA PRÁCE, REGISTRUJEME UCHÁDZAČOV ONLINE - EMAILOVOU KOMUNIKÁCIOU. OSOBNÁ KONZULTÁCIA V POBOČKE JE MOŽNÁ LEN NA ZÁKLADE VOPRED Telefonické hovory prijímame v nasledujúcich časoch: LEN PRACOVNÉ DNÍ - od 09:00 do 11:00 alebo od 13:00 do 16:00 v inom čase hovory neprijímame! BEZ DOHODNUTÉHO TERMÍNU NIE JE MOŽNÉ KLIENTOV VYBAVIŤ Z KAPACITNÝCH DÔVODOV. PRE VIAC INFORMÁCIÍ: Tel. číslo: + 421 948292840 / +421 918934461 Email: infobb@ottoworkforce.sk Pokiaľ sa vám ku nám nedarí dovolať počas našej pracovnej doby, počkajte prosím 5-15 minút a skúste znova alebo napíšte sms alebo email – počas vybavovania klientov častokrát nemôžeme prijať hovor. Ponúkaný plat: od 9,82 € a viac /hod. brutto - v závislosti od veku a pracovného zaradenia podľa holandskej legislatívyTermín nástupu: ihneď alebo dohodouDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: - uchádzač o zamestnanie neplatí žiadne poplatky za sprostredkovanie zamestnania ani za registráciu pred ani po odchode do Holandska - ubytovanie a doprava do práce z ubytovania je zabezpečená - koordinátor dostupný na mieste ubytovania a na pracovisku - mobilná aplikácia na internú komunikáciu My OTTO pre všetkých zamestnancov - registráciu na daňovom úrade v Holandsku vybavuje zamestnávateľ- bezplatne - platové ohodnotenie v súlade s platnou legislatívou v Holandsku - vyplácanie mzdy každý týždeň - možnosť kariérneho rastu - zákonné zdravotné poistenie - holandská pracovná zmluva sa podpisuje priamo na Slovensku - poradenstvo ohľadne cesty do Holandska - Spoločnosť OTTO Work Force bola v roku 2014 a 2015 ocenená ako najlepšia pracovná agentúra v Holandsku TOP 10!Informácie pre uchádzača: PRE ZJEDNODUŠENIE A ZRÝCHLENIE REGISTRAČNÉHO PROCESU A VYBAVENIA PRÁCE, REGISTRUJEME UCHÁDZAČOV ONLINE - EMAILOVOU KOMUNIKÁCIOU. OSOBNÁ KONZULTÁCIA V POBOČKE JE MOŽNÁ LEN NA ZÁKLADE VOPRED DOHODNUTÉHO TELEFONICKÉHO DOHOVORU. Telefonické hovory prijímame v nasledujúcich časoch: LEN PRACOVNÉ DNÍ - od 09:00 do 11:00 alebo od 13:00 do 16:00 v inom čase hovory neprijímame! BEZ DOHODNUTÉHO TERMÍNU NIE JE MOŽNÉ KLIENTOV VYBAVIŤ Z KAPACITNÝCH DÔVODOV. PRE VIAC INFORMÁCIÍ: Tel. číslo: + 421 948292840 / +421 918934461 Email: infobb@ottoworkforce.sk Pokiaľ sa vám ku nám nedarí dovolať počas našej pracovnej doby, počkajte prosím 5-15 minút a skúste znova alebo napíšte sms alebo email – počas vybavovania klientov častokrát nemôžeme prijať hovor.
Požadované vzdelanie:základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Flexibilita a chuť pracovať!

OTTO Work Force Slovakia s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: OTTO Work Force Slovakia s.r.o., je dcérskou pobočkou holandskej personálnej agentúry OTTO Work Force B.V., ktorá sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania do Holandska a do Nemecka, pôsobí na pracovnom trhu od r. 2000. Spoločnosť OTTO Work Force je lídrom v Európe v oblasti sprostredkovania zamestnania a priameho zamestnávania a denne cez spoločnosť pracuje 7000 zamestnancov. Spoločnosť OTTO Work Force bola v roku 2014 /15 ocenená ako najlepšia pracovná agentúra v Holandsku TOP 10. Sprostredkovanie práce a registrácia je zdarma. Sprostredkovanie práce a registrácia je zdarma.
Kontakt: OTTO Work Force Slovakia s.r.o.

Máš otázku?

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 2 532 ľudí online.