Asistent/ka

OTNS, a. s.
Dlhodobá brigáda
Po 15.4.2019 16:30

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - evidencia došlej a odoslanej pošty – práca s internou aplikáciou a MS Excel, - zakladanie spisov, objednávok a faktúr, skenovanie dokladov a korešpondencie, - príprava podkladov pre spracovanie korešpondencie, - príprava podkladov pre fakturáciu. Ponúkaný plat: 4,5 € a viac - v závislosti od schopností a skúseností kandidátaTermín nástupu: dohodouDruh pracovného pomeru: skrátený úväzokIné výhody: - práca v stabilnej spoločnosti - zaujímavý sociálny program (príspevok na DDS a pod.) - služobný telefónInformácie pre uchádzača: Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, zašlite nám prosím svoj životopis na dole uvedenú e-mailovú adresu. Spoločnosť OTNS, a.s. si vyhradzuje právo kontaktovať výlučne uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.
Požadované vzdelanie:základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Výhodou je skúsenosť s technickou dokumentáciou a stavebným zákonom, ale nie je podmienkou.
Predpokladaný rozsah je 15 - 20 hod. / týždenne

OTNS, a. s.x

Stručná charakteristika spoločnosti: OTNS, a.s. je systémový integrátor informačných technológií schopný zabezpečiť komplexnú komunikačnú infraštruktúru s integrovanými službami vysokej úrovne. Naša ponuka zahŕňa komplexné riešenia od vybudovania fyzických prenosových trás až po nasadenie hlasových, dátových, alebo multimediálnych služieb, prípadne riešenie určenej časti problematiky na základe individuálnej požiadavky zákazníka.
Kontakt: OTNS, a. s.

Máš otázku?

Ďalšie brigády

Administratívna podpora / Recepčná

Bratislava
Dlhodobá brigáda

Manipulačné práce s balíkmi

Bratislava - Trnávka
4,1 € / hod.

Asistent/ka na klientskom oddelení

Bratislava
Dlhodobá brigáda

Balenie cukrových tyčiniek

Bratislava - Vajnory
3,7 € / hod.
Ďalšie brigády Bratislava (461)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 3 684 ľudí online.