IT recruiter, IT headhunter

Stell+ERP s.r.o.
Dlhodobá brigáda
Po 15.4.2019 16:30

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Hľadáme nového člena teamu s pozitívnym a priateľským prístupom, ktorý vie že makať sa musí, ale výsledok stojí za to. Sme ambiciózna spoločnosť, ktorá sa 14 rokov zaoberá vyhľadávaním IT manažérov a expertov pre slovenské aj zahraničné spoločnosti. Nie sme klasická personálna agentúra, preferujeme exkluzívne zákazky a staviame na dlhodobých dobrých vzťahoch. Klientov si vyberáme a nerobíme kvantitu. Bavia nás technológie, rôznorodosť IT trhu, jeho dynamika a v neposlednom rade ľudia, ktorí ho tvoria. Každý deň je u nás iný a stále sa učíme niečo nové. Veľa krát musíme hľadať nové a netradičné spôsoby ako a kde nájsť správneho odborníka. Vytrvalosť a pokora je to, čo nás vystihuje. Hľadáme perfekt match pre našich kandidátov ale aj klientov. Ako vyzerá štandardný proces executive search: Podrobný rozbor zadania od klienta, nasmerovanie vyhľadávania odborníkov v danom segmente. Aktívne oslovovanie špecialistov cez mail, telefón, sociálne siete a ďalšie komunikačné nástroje. Pohovorovanie vybraných kandidátov, komunikácia s klientom. Monitorovanie celého procesu od zadania až po úspešne obsadenie role. Ponúkaný plat: Zakladna mzda od 1000Eur Btt ( finalna suma zavisi od skusenosti kandidata)+ bonusovy systemTermín nástupu: otvoreneDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: Dlhoročné know-how získané v medzinárodnom IT prostredí a silné meno spoločnosti, ktoré bude za tebou stáť. Dáme ti know how, čas a nástroje na rozbeh. Snažíme sa zosúladiť pracovný a rodinný život, takže vieme individuálne nastaviť podmienky spolupráce. Na oplátku však očakávame zodpovednosť a férovosť. Vzdelavanie, extra dovolenka, plne hradena PN, ucast na konferenciach, team buildingy.Informácie pre uchádzača: V prípade záujmu prosím poslať štrukturovaný životopis. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať k účasti na osobnom pohovore. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov vyhovujúcich zadaným požiadavkám. Za pochopenie ďakujeme.
Požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Čo od teba očakávame:

Schopnosť aktívne pracovať na viacerých zadaniach naraz, s dôrazom na time manažment a detail. Samozrejmosťou je sledovania technológii, situácie na trhu, prípadné analýzy a reporty podľa požiadaviek klienta. Vítané sú vlastné nápady na zlepšenie procesov, inovatívnosť a snaha rozvíjať sa.

Čítanie s porozumením, zameranie sa na hľadanie súvislostí, vytrvalosť, silná pozitívna komunikácia s ľuďmi, schopnosť vybaviť veci cez telefón a mail, sociálne siete. Vysoký dôraz na time manažment, ochota počúvať a učiť sa, samozrejmosťou je práca s PC a ak vieš trochu viac o svete IT, je to výhodou, nie podmienkou. Angličtina min B level, nemčina veľkou výhodou.

Stell+ERP s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Spolocnost Stell+ERP s.r.o sa 14 rokov zaoberá vyhľadávaním IT manažérov a expertov pre slovenské aj zahraničné spoločnosti.
Kontakt: Stell+ERP s.r.o.

Máš otázku?

Ďalšie brigády

Asistentka manažera

Bratislava
Dlhodobá brigáda

Presun ľahkého nábytku v rámci budovy

Bratislava - Nové Mesto
4,5 € / hod.
Ďalšie brigády Bratislava (463)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 3 454 ľudí online.