Recepčná / Administratívna asistentka

Klinton | facility
Dlhodobá brigáda
Ut 14.5.2019 2:30

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Hľadáme pracovitú a zodpovednú osobu, človeka, ktorý bude zapálený pre svoju prácu. Sme malý tím, kde od práce jedného človeka závisí práca ďalších. Táto práca je pre človeka, ktorý si vie zorganizovať veci okolo seba, nemusí sa pýtať, pretože uvažuje, vidí cestu, ako sa veci dajú robiť rýchlo, efektívne a kvalitne. Udalosti dňa berie skôr ako príležitosť sa neustále zlepšovať a pracovať na sebe. Každodenné povinnosti sú: - kompletná administratívna podpora spoločností, - odosielanie, triedenie, rozdeľovanie a zapisovanie pošty, - zabezpečovanie kancelárskych potrieb, - zabezpečovanie zásob do skladu, vedenie skladu, výdaj a príjem zo/do skladu, - telefonická a e-mailová komunikácia s obchodnými partnermi a príslušnými úradmi, - prijímanie prichádzajúcich návštev, zabezpečenie občerstvenia, - úprava a kontrola písomných náležitostí dokumentov predkladaných zákazníkovi, dopĺňanie údajov, - tvorba reportov, štatistík a rôznych výstupov na základe požiadavky nadriadeného, - starostlivosť o motorový park, - vedie evidenciu stavu obchodných prípadov vo fáze objednávky a realizácie, evidencia zmlúv a dodatkov - príprava podkladov pre externú účtovnú a mzdovú spoločnosť, - organizuje porady a iné podujatia podľa pokynov nadriadeného, - eviduje úlohy nadriadeného a sleduje termíny ich plnenia. Ponúkaný plat: dohodou, upresnené na osobnom pohovoreTermín nástupu: ASAP, resp. dohodouDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: - skvelý šéf - príjemný kolektív - adekvátne finančné ohodnotenie - parkovanie - deň voľna za každý odpracovaný rok v spoločnosti - mobilný telefón aj na súkromné účelyInformácie pre uchádzača: Ak spĺňate uvedené požiadavky a máte chuť s nami pracovať, žiadosti spolu s profesným životopisom a fotografiou zasielajte e-mailom na adresu job@klinton.sk s označením: "Recepčná a Administratívna asistentka - 05/2019". Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas na spracovanie fotografie a na spracovanie Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberového konania na inzerovanú pozíciu Recepčná a Administratívna asistentka v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, všetkým uchádzačom, ktorí sa zapoja do výberového konania dáme spätné vyjadrenie.
Požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:POŽIADAVKY:
- schopnosť riešiť problémy a nebrať ich ako záťaž
- zvládanie stresu
- úsmev
- pracovitosť
- zodpovednosť
- lojalita
- schopnosť pracovať samostatne a dávať návrhy na zlepšenia a zefektívnenie práce
- schopnosť počúvať a rozprávať sa s ľuďmi
- dodržiavanie firemnej kultúry a etického kódexu

PRAX:
Výhodou (nie podmienkou) je: minimálne 1 rok na obdobnej pozícii, prípadne inej pozícii, kde bola vyžadovaná značná miera samostatnosti.

Klinton | facilityx

Stručná charakteristika spoločnosti: Vo firme pracujú ľudia, ktorí sa tešia do práce. Ľudia, ktorí vedia, že splniť viac ako sa od nich očakáva, nie je nič mimoriadne. Ľudia, ktorých si určite zapamätáte, pretože po sebe zanechávajú dobre vykonanú prácu. :o) Klinton | Facility • je stabilná spoločnosť s viac ako 15-ročnou históriou • zaoberá sa službami Facility Manažmentu • upratovanie, strážna služba, recepčné, housekeeping, výškové práce, tepovanie, vo firmách, hoteloch, obchodných, výrobných a administratívnych centrách.
Kontakt: Klinton | facility

Máš otázku?

Ďalšie brigády

Pokladník, pokladníčka v obchodnom reťazci

Bratislava - Ružinov
4,7 € / hod.

Pomocné manipulačné práce v areáli River Park

Bratislava - Staré Mesto
3 € / hod.

Pomocné manipulačné práce v areáli River Park

Bratislava - Staré Mesto
3 € / hod.

Manipulačné práce vo výrobe

Bratislava - Vajnory
3,45 € / hod.
Ďalšie brigády Bratislava (626)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 1 174 ľudí online.