Dlhodobá brigáda Pracovník/čka skladu - Picker

syncreon Slovakia s.r.o.
Dlhodobá brigáda
St 10.7.2019 21:30

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Chcete prácu v pohybe, ktorá nie je monotónna a nie je pri linke? Tak nám pošlite Váš životopis! Do našej novootvorenej prevádzky v oblasti automobilového priemyslu hľadáme nových kolegov. Náplňou Vašej práce bude: - Príjem/výdaj/vychystávanie materiálu a jeho kontrola podľa objednávky - Práca so skenerom - Prebaľovanie, triedenie, prerátavanie - Manuálne zaskladnenie/vyskladnenie do/z regálov - Vykonávanie inventúr Ponúkaný plat: 4,0248Termín nástupu: ASAPDruh pracovného pomeru: skrátený úväzokIné výhody: - Možnosť prechodu na trvalý pracovný pomer - Práca na dve zmeny - Stravovacia karta hradená nad rámec zákona - Zdarma Zabezpečená doprava v rámci NR a z ďalších smerov: Nové Zámky, Piešťany, Trnava, Topoľčany, Zlaté Moravce, Levice, Šaľa, Tešedíkovo, Galanta, Partizánske, KomárnoInformácie pre uchádzača: V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na čísle 0915 909 271, pošlite nám Váš životopis na adresu michaela.ellerova@syncreon.com, alebo prídite osobne na Štúrovu 22, Nitra (budova VBC). Budeme sa tešiť na osobné stretnutie.
Požadované vzdelanie:stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Práca je vhodná je pre každého, nepotrebujete predchádzajúcu skúsenosť, pretože všetko potrebné Vás naučíme

syncreon Slovakia s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Syncreon je špecializovaný poskytovateľ integrovaných logistických služieb globálnym priemyslom. Poskytujeme vysoko prispôsobené end-to-end logistické a supply chain riešenia kritické pre úspech zákazníka. Best-in-class riešenia, leading edge technológie. Inovatívne myslenie a design zaručujú dôležité šetrenia nákladov a silnú kompetitívnu výhodu širokej zákazníckej základni, pozostávajúcej z firiem v rôznych sektoroch, ako automotive a technology. Syncreon je partnerom OEMs spoločnostiam, ako Dell, Canon, Jaguar Land Rover, Harley Davidson and BMW. syncreon Slovakia s.r.o. je nová spoločnosť na Slovenskom trhu a je interným dodávateľom logistických a supply chain riešení pre Jaguar Land Rover v Nitre.
Kontakt: syncreon Slovakia s.r.o.

Máš otázku?

Ďalšie brigády

Pracovník/Pracovníčka

Bratislava, Trnava, Trenčín, Nitra, Martin, Žilina, Banská Bystrica, Prešov, Košice, Zahraničie - ostatné
9 € / hod.

IT Support s NJ denný tím

Nitra
Dlhodobá brigáda

HĽADÁME TLIESKAČOV DO TELEVÍZIE - REKLÁM

Bratislava, Senec, Piešťany, Trnava, Trenčín, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Prešov, Košice
55 € / hod.
Ďalšie brigády Nitra (31)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 1 899 ľudí online.