MultiSport hľadá brigádnikov na eventové oddelenie!

Benefit Systems Slovakia s.r.o.
Dlhodobá brigáda
Ut 13.8.2019 20:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Počul si už o programe MultiSport? Športuje ti to a hľadáš si brigádu nie len na leto ale aj popri škole? Tak poď k nám! Ponúkame pestrú náplň práce, od administratívy až po samotnú realizáciu eventov. Hľadáme mladých, komunikatívnych a športuchtivých kolegov, ktorí sa stanu podporou pre našich event koordinátorov, budú hrdo reprezentovať MultiSport na eventoch a komunikovať s koncovými užívateľmi. Práca si vyžaduje cestovanie. Ponúkaný plat: 5 eur/hodTermín nástupu: asapDruh pracovného pomeru: na dohoduIné výhody: Komplexne ťa zaškolíme nie len v oblasti eventu ale aj čo to z oblasti sales. Na eventoch stretneš rôznych odborníkov z oblasti športu a zdravého životného štýlu, budeš sa zúčastňovať rôznych prednášok a konferencií. Máš možnosť získať skúsenosti do CV-čka a rozbehnúť tak svoju kariéru. Flexibilný pracovný čas - podľa dohody. Milí, usmiati kolektív.
Požadované vzdelanie:študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Náš budúci kolega zorganizuje aj mŕtveho, preto očakávame výborné komunikačné a organizačné zručnosti. Chuť na sebe pracovať a rozvíjať sa. Základom je športový duch a nadšenie pre prácu s ľuďmi. Ideálna brigáda pre študentov FTVŠ, medikov, ale samozrejme dvere majú otvorené aj iní nadšenci. Tak čo, ideš s nami do toho?

Benefit Systems Slovakia s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Spoločnosť Benefit Systems Slovakia s.r.o. je dcérska spoločnosť Benefit Systems SA, ktorá v roku 2001 odštartovala svoje pôsobenie v Poľsku. Od roku 2015 ponúka naša spoločnosť unikátny program MultiSport, zameraný na oblasť športu a relaxácie tiež klientom na Slovensku a to u viac ako 730 zmluvných partneroch. Benefit Systems Slovakia s.r.o. je dynamicky rastúca spoločnosť a s ňou môžeš rásť aj Ty. Pokiaľ sme Ťa zaujali, pošli nám tvoj životopis a motivačný list. Tešíme sa na Teba!
Kontakt: Benefit Systems Slovakia s.r.o.

Máš otázku?

Ďalšie brigády

Pokladník, pokladníčka v obchodnom reťazci

Bratislava - Ružinov
4,3 € / hod.

Pokladník, pokladníčka v obchodnom reťazci

Bratislava - Devínska Nová Ves
4,3 € / hod.

Manipulačné práce vo výrobe

Bratislava - Nové Mesto
4,2 € / hod.
Ďalšie brigády Bratislava (556)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 980 ľudí online.