Web programátor (junior)

bart.sk s.r.o.
Dlhodobá brigáda
Pi 6.9.2019 19:30

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Na moderný web sa pozeráme ako na aplikáciu, ktorú tvorí backend a frontend. Backend poskytuje dáta pre frontend a spracováva biznis logiku aplikácie. RESTfull server ako webslužbu programujeme v Pythone, PHP alebo v Node.js. Dátovú vrstvu tvorí: MariaDB, PostgreSQL alebo MongoDB. Na cachovanie používame Redis. Frontend vnímame ako single-page aplikáciu, kde najčastejšie využívame React a Angular. Na niektorých ecommerce riešeniach pracujeme stále aj s klasickými technológiami ako PHP, mySQL a postgreSQL. Ako vývojové prostredie používame niektorý z nástrojov od JetBrain alebo Visual Studio Code. Najčastejšie buildujeme Webpackom a automatizujeme Jenkinsom. Na testovanie používame: Testrail, BrowserStack a Selenium. Komunikujeme cez Slack, Gitlab a Jiru. Ponúkaný plat: od 1500 EUR v závislosti od skúsenostíDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: - profesionálne navrhnuté pracovné prostredie priamo v centre mesta oproti Auparku - aktívne zdieľanie technických skúsenosti - vzdelávanie aj prostredníctvom zahraničných školení a workshopov - technologická flexibilita - vopred plánovaná práca bez rušivých vplyvov a zmien - otvorená a priama komunikáciu a neformálne vzťahy - HW pre prácu podľa vlastného výberu - spoločné hodnoty, ktoré všetci uznávame a dodržiavameInformácie pre uchádzača: Životopis aj s ukážkami tvojej práce zašli prosím na email pridajsa@bart.sk alebo rovno navštív www.bart.sk/pridaj-sa
Požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Schopnosť neustále sa učiť a aktívny prístup k vývoju aplikácii. Zodpovednosť a zmysel pre doťahovanie detailov.

bart.sk s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Už od roku 1997 sa venujeme webovým riešeniam. Neustále sledujeme nové technológie a v online prostredí objavujeme nekonečné príležitosti pre inovácie. Snažíme sa robiť veci najlepšie ako vieme a našou prácou prinášame nové digitálne zážitky. Pozri si na vybraných prípadových štúdiach ako navrhujeme dizajn, programujeme a tvoríme: https://www.bart.sk/pripadove-studie A neprehliadni neformálne informácie o nás na https://blog.bart.sk/kategoria/bartania kde sa dozvieš niečo viac o našich teambuildingoch ale aj o tom ako sa informatici pobili a kto bitku vyhral.
Kontakt: bart.sk s.r.o.

Máš otázku?

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 449 ľudí online.