Recepčná - asistentka

Slovak Strength Institute s.r.o.
Dlhodobá brigáda
St 11.9.2019 11:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - Evidovanie a registrácia klientov - Sledovanie harmonogramu termínov tréningov a terapií - Príprava nápojov pre klientov, suplementov a kávy - Predaj sortimentu, výživových doplnkov a podávanie informácií o nich - vybavovanie telefonátov, e-mailov a prihlasovanie klientov na termíny - pravidelná kontrola dodržiavania poriadku v priestoroch firmy - Administratívna práca na základe pokynov vedúceho pracovníka Ponúkaný plat: 5,00-5,50 € brutto/ hodinaTermín nástupu: 15.10.2019Druh pracovného pomeru: skrátený úväzokIné výhody: - VIP ročné členstvo a jeho výhody + 1 x VIP rodinné členstvo pre jednu osobu - Zamestnanecké zľavy na produktyInformácie pre uchádzača: informácie o nás: https://siclub.sk/ Práca na smeny Po-Pi 6:00-14:00, 14:00-21:00 Počas víkendov 9:00-14:00
Požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Hľadáme príjemne vystupujúcu osobu do mladého kolektívu, ktorá inklinuje k športu a k filozofii zdravého životného štýlu. Očakávame komunikačné schopnosti, loajálnosť, prirodzenú zodpovednosť a profesionálny prístup. Kladieme dôraz na reprezentatívne vystupovanie a vytváranie príjemnej atmosféry na recepcii. Hľadáme človeka uvedomujúceho si dôležitosť prvého a posledného kontaktu s klientom pri vstupe a odchode z našej firmy.
Prax na podobnej pozícii vítaná.
Dôležitá informácia pre uchádzačov zasielajúcich CV: budeme akceptovať len CV spĺňajúce vyššie uvedené požiadavky na prácu Recepčná - asistentka s priloženou fotografiou.

Slovak Strength Institute s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Sme mladý, stále sa rozvíjajúci športový inštitút v oblasti osobného tréningu, fyzioterapie, výživového poradenstva. Ponúkame odlišnú starostlivosť o klienta ako v klasickom fitness centre. Venujeme sa komplexnej telesnej zdatnosti a celostnému rozvoju človeka.
Kontakt: Slovak Strength Institute s.r.o.

Máš otázku?

Ďalšie brigády

Remeselník

Bratislava
Dlhodobá brigáda

Pomocné práce v ekologickej čistiarni

Bratislava - Ružinov
5,98 € / hod.

Upratovačka

Bratislava
Dlhodobá brigáda

Pokladník, pokladníčka v obchodnom reťazci

Bratislava - Staré Mesto
4,3 € / hod.
Ďalšie brigády Bratislava (642)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 1 178 ľudí online.