Čašník/barman

DOXX RESTAURANT, s. r. o.
Dlhodobá brigáda
St 11.9.2019 16:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Si pozitívny, máš rád ľudí, nebojíš sa komunikovať a chceš sa učiť nové veci? Ukáž nám talent, angažovanosť, energiu a my ti ponúkneme príležitosť stať sa súčasťou nášho tímu v luxusnom Hoteli Dubná Skala****. Všetko, čo budeš potrebovať zaškoliť ťa naučíme. Čo sa od teba bude očakávať po zaškolení? - starostlivosť o reštauračných, kaviarenských a konferenčných hostí - silná prozákaznícka orientácia, aktívny predaj up - selling - objednávanie, príprava a servírovanie jedál a nápojov - prípravné a obslužné práce počas podujatí organizovaných hotelom - podrobná znalosť jedálneho a nápojového lístka a vínnej karty - práca s reštauračným systémom BLUE GASTRO - práca s registračnou pokladňou, POS terminálom, obsluha projektovej techniky - dodržiavanie HACCP noriem a interných štandardov kvality Ponúkaný plat: 525,-€ + osobné ohodnotenie + príplatky podľa zákonníka práce, úväzok je 30 hodín za týždeňTermín nástupu: dohodou Druh pracovného pomeru: skrátený úväzokIné výhody: V rámci zácviku získaš od celého tímu plnú podporu a široké spektrum školení, tréningov. Máš možnosť nadobudnúť neoceniteľné skúsenosti v štvorhviezdičkovom boutique hoteli. Stretneš sa so zaujímavými hosťami, významnou domácou aj zahraničnou klientelou. Máš zvýhodnený vstup na kultúrne podujatia organizované hotelom. Zamestnanecká strava je samozrejmosťou. Ak budeš úspešný na svojej ceste je tu možnosť kariérneho rastu. Ak potrebuješ ubytovanie, my ti ho ponúkneme v zamestnaneckej ubytovni.Informácie pre uchádzača: Zaslaním životopisu dávaš súhlas spoločnosti so spracovaním osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie/ Zákon č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení/.
Požadované vzdelanie:základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Hľadáme mladých ľudí plných energie a pozitivizmu, ktorí sa chcú učiť nové veci. Dôležitá je pre nás angažovanosť, zodpovednosť, chuť a nasadenie.

DOXX RESTAURANT, s. r. o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Sme štvorhviezdičkový luxusný Boutique Hotel Dubná Skala**** , ponúkame všetko, čo sa od luxusného hotela očakáva. Poskytuje jedinečné prostredie pre ubytovanie, stretnutia a oddych. Zárukou nezabudnuteľnej návštevy je vysoký štandard ubytovacích, stravovacích, kongresových a relaxačných služieb. Náš tím je mladý, energický. Vážime si motivovaných a angažovaných zamestnancov, ponúkame úspech, rozvoj, budúcnosť. Radi medzi nami privítame šikovných kolegov, ktorí prinesú nový vietor a energiu.
Kontakt: DOXX RESTAURANT, s. r. o.

Máš otázku?

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 2 124 ľudí online.