Skladník / pomocný pracovník

BURGMAIER Precision Slovakia, s.r.o.
Dlhodobá brigáda
Št 7.11.2019 15:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Do nášho tímu hľadáme nového kolegu na pozíciu SKLADNÍK, ktorý bude v jednozmennej prevádzke: - pripravovať expedície pre zákazníkov podľa expedičného plánu, - zodpovedať za vykládku/nakládku vozidiel, správnu evidenciu dodacích a prepravných listov, prípadne inej korešpondencie, - hotové výrobky uskladňovať podľa určenia na prislúchajúce skladové miesto, - zodpovedať za vykonanie inventúry stavu zásob v sklade (1x mesačne), - podieľať sa na šponovom hospodárstve, - dodržiavať poriadok na pracovisku a v skladových priestoroch. Ponúkaný plat: Mzda 5,-€ / hod. brutto + zákonné príplatkyTermín nástupu: okamžiteDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: Naša rozvíjajúca sa spoločnosť ponúka stabilné pracovné miesta v modernom a bezpečnom prostredí. O zamestnancov sa staráme od prvého dňa v rámci adaptačného procesu v trvaní 1 - 3 mesiace, počas ktorých je nový člen tímu výroby zaškolovaný služobne starším kolegom.Informácie pre uchádzača: Uchádzač má po absolvovaní pracovného pohovoru možnosť nahliadnuť do priestorov výrobnej haly a oboznámiť sa s budúcim pracoviskom. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Požadované vzdelanie:stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na kandidáta:- prax na pozícií skladníka výroby vo výrobnej spoločnosti - výhodou,
- praktické skúsenosti so skladovým hospodárstvom,
- oprávnenie a prax na VZV,
- zodpovedný prístup k práci, precíznosť, zmysel pre detail, časová flexibilita, schopnosť pracovať samostatne aj v tíme.

BURGMAIER Precision Slovakia, s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Firma Burgmaier sa zaoberá výrobou vysoko presných sústružených a frézovaných dielcov vo veľkých sériách na najvyššej kvalitatívnej úrovni. Naša spoločnosť pôsobí na trhu viac ako 80 rokov. Výrobné kapacity v našich jednotlivých prevádzkach v Nemecku, Francúzsku a na Slovensku udržiavame na najvyššej technickej úrovni a naše procesy neustále zlepšujeme. Spokojnosť zákazníkov je našim najvyšším cieľom, dosahujeme ju prostredníctvom troch základných pilierov, ktoré tvoria našu podnikovú kultúru: kompetencia, precíznosť a spoľahlivosť.
Kontakt: BURGMAIER Precision Slovakia, s.r.o.

Máš otázku?

Ďalšie brigády

HĽADÁME TLIESKAČOV DO TELEVÍZIE - REKLÁM

Bratislava, Senec, Piešťany, Trnava, Trenčín, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Prešov, Košice
55 € / hod.

Skenovanie tovaru

Banská Bystrica
3,7 € / hod.

Výlep plagátov - Banská Bystrica

Banská Bystrica
Dlhodobá brigáda
Ďalšie brigády Banská Bystrica (22)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 3 632 ľudí online.