Krupiérka

Slovak Games, s. r. o.
Dlhodobá brigáda
Pi 8.11.2019 15:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - obsluha zákazníkov - obsluha elektromechanických ruliet, výherných hracích prístrojov a videoloterijných automatov - práca s hotovosťou - práca na smeny aj v nočných hodinách Termín nástupu: ihneďDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: - práca v mladom kolektíve - dlhodobý pracovný pomer - pracovná uniforma (šaty) - stravné lístky - kompletné zaškolenie na pracovnú pozíciu - práca v dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti s výrazným podielom na tuzemskom trhuInformácie pre uchádzača: Platové podmienky (brutto): Skúšobná doba Denná Po - Pia 4,73 €/hod So - 6,22 €/hod Ne - 7,72 €/hod Nočná Po - Pia 5,93 €/hod So - 7,42 €/hod Ne - 8,91€/hod Po uplynutí skúšobnej doby Denná Po - Pia 4,96 €/hod So - 6,45 €/hod Ne - 7,95 €/hod Nočná Po - Pia 6,16 €/hod So - 7,65 €/hod Ne - 9,14 €/hod Po uplynutí 1. roku pracovného pomeru Denná Po - Pia 5,18 €/hod So - 6,67 €/hod Ne - 8,17 €/hod Nočná Po - Pia 6,38 €/hod So - 7,87 €/hod Ne - 9,36 €/hod
Požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Hľadáme kolegyne do dlhodobého pracovného pomeru v mladom kolektíve do našich prevádzok v Dunajskej Strede, Bratislave - Petržalka, Dúbravka, Karlovka, Ružinov. Požadujeme od uchádzačov zmysel pre prácu a zodpovednosť, ochotu pracovať v tíme s ľudmi.
Podmienka je zasielať životopis s FOTOGRAFIOU! na mail: prevadzka.slovak@gmail.com

Slovak Games, s. r. o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Dynamicky sa rozvíjajúca medzinárodná spoločnosť s výrazným podielom na tuzemskom trhu. Práca v mladom kolektíve.
Kontakt: Slovak Games, s. r. o.

Máš otázku?

Ďalšie brigády

PHP programátor / Back-end developer

Bratislava
Dlhodobá brigáda

Pomocné kancelárske práce - študent práva

Bratislava
Dlhodobá brigáda

Administratívne práce v business budove

Bratislava - Petržalka
4,7 € / hod.

Upratovač/upratovačka

Bratislava
Dlhodobá brigáda
Ďalšie brigády Bratislava (565)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 3 618 ľudí online.