Inštruktor lyžovania / snowbordingu v Jasnej

Tatry mountain resorts, a.s.
Dlhodobá brigáda
Pi 8.11.2019 17:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - výučba lyžovania v lyžiarskej škole, - výučba snowboardingu v lyžiarskej škole, - pomocné práce v lyžiarskej škole. Práca na dobu určitú na zimnú sezónu. Ponúkaný plat: od 6,50 € do 10,50 € + príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, sviatky v zmysle Zákonníka práce/finálna úroveň závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta/Termín nástupu: december 2019Druh pracovného pomeru: na dohoduIné výhody: Práca v atraktívnom horskom prostredí v najväčšom lyžiarskom stredisku na Slovensku JASNÁ Nízke Tatry (sever & juh), v mladom dynamickom kolektíve s bohatým sociálnym programom pre zamestnancov.Informácie pre uchádzača: V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail. U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.Za pochopenie ďakujeme.
Požadované vzdelanie:študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Vzdelanie v oblasti lyžovania alebo snowboardingu: platná licencia inštruktora lyžovania alebo snowboardingu I. II. alebo III. stupňa, prípadne duálny kurz.
Osobnostné predpoklady: pracovný entuziazmus, motivácia pre prácu v lyžiarskej škole, vysoká miera zodpovednosti pri práci s klientom lyžiarskej školy, príjemné vystupovanie a priateľské správanie ku klientom lyžiarskej školy, empatia, pozitívny vzťah k deťom, schopnosť seba reflexie, odolnosť voči stresu, tímový duch a pozitívny vzťah k horám a prírode.
Ak ešte nemáš kurz inštruktorov lyžovania/snb - využi možnosť a zúčastni sa ho v Jasnej v termíne od 6. do 15. decembra 2019 na kurze učiteľa lyžovania alebo snowboardingu I. stupňa.
Sleduj www.snowline.sk, viac info: 0911036 460, info@snowline.sk

Tatry mountain resorts, a.s.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. je najväčším subjektom v oblasti cestovného ruchu na Slovensku, ktorá vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier, ako aj sieť športových obchodov a zážitkových aktivít pri týchto strediskách. V regióne Liptov prevádzkuje aj Tatralandiu, ktorá sa od leta 2016 stala najväčším areálom vodnej zábavy s ubytovaním v Strednej Európe a zároveň jediným, kde si môžete aj zasurfovať. Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.
Kontakt: Tatry mountain resorts, a.s.

Máš otázku?

Ďalšie brigády

Čašník, barman -dlhodobá brigáda

Liptovský Mikuláš
Dlhodobá brigáda

Lahôdky, ich dokladanie v obchodnom reťazci

Liptovský Mikuláš
3,7 € / hod.

Pokladník, pokladníčka v obchodnom reťazci

Liptovský Mikuláš
4 € / hod.

Asistentka predaja

Liptovský Mikuláš
Dlhodobá brigáda
Ďalšie brigády Liptovský Mikuláš (7)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 4 587 ľudí online.