Nočná recepčná - Penzión & Reštaurácia Patriot

BAR.BAR, s.r.o.
Dlhodobá brigáda
Pi 8.11.2019 17:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Ak ťa baví pracovať v mladom kolektíve, komunikovať, stretávať nových ľudí rôznych národností, budeš sa tešiť do páce:-) Tvojou náplňou bude registrácia hostí do knihy hostí a rezervačného systému, príprava raňajok hosťom, vyúčtovávanie ubytovania. Smeny vychádzajú cca 2 krát do týždňa. Prácu v pohode zvládajú študenti popri štúdiu na vysokej škole. Ponúkaný plat: 3,54€ / hod.Termín nástupu: ihneďDruh pracovného pomeru: na dohoduInformácie pre uchádzača: Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.
Požadované vzdelanie:základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, samostatnosť. Schopnosť komunikovať v anglickom jazyku.

BAR.BAR, s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Penzión Patriot sa nachádza v historicom centre Trnavy. Hosťom poskytujeme služby svojej reštaurácie už viac než 10 rokov. Reštaurácia má svoj osobitý štýl vo varení a servírovaní jedál. Hostia, ktorí vyskúšajú našu kuchyňu a tiež ubytovanie sa k nám vracajú. Svojich hostí a tiež zamestnancov si vážime.
Kontakt: BAR.BAR, s.r.o.

Máš otázku?

Ďalšie brigády

HĽADÁME TLIESKAČOV DO TELEVÍZIE - REKLÁM

Bratislava, Senec, Piešťany, Trnava, Trenčín, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Prešov, Košice
55 € / hod.

Pracovník bezpečnostnej služby

Trnava
Dlhodobá brigáda
Ďalšie brigády Trnava (40)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 3 616 ľudí online.