FullStack Developer (PHP/Laravel)

Let's Consult, s.r.o.
Dlhodobá brigáda
Pi 8.11.2019 22:30

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Náš tím developerov potrebuje nové posily, preto hľadáme nového kolegu na kódenie. Nezáleží nám na tom či si junior alebo senior, záleží nám však na tom čo robíš a ako to robíš. Ak vieš pracovať samostatne, si problem solver a tvoj kód dokáže čítať aj niekto iný, si pre nás perfektný kandidát. Nie sme korporácia. Málokedy pracujeme dlhodobo na jednom veľkom projekte, väčšinou je vždy rozbehnutých viacero, do ktorých sa môžeš zapojiť a prispieť alebo sa niečo naučiť. U nás sa teda nudiť nebudeš, je možné že každé 2-3 mesiace budeš môcť pracovať na inom, novom a zaujímavom zadaní. Na väčšine našich projektov pracujeme s PHP frameworkom Laravel, dáta ukladáme do MySQL, pushujeme do GitLabu, máme vlastný Packagist a tasky resolvujeme cez náš Intranet. Pri práci u nás, sa môžeš naučiť používať aj technológie ako Angular, ActiveDirectory (LDAP), NodeJS, SNMP či Pusher. Ak budeš mať chuť a záujem určite sa naučíš kopec vecí v Linuxe - máme radi Debian distribúcie. Občas zakopneme aj o nejaký ten web vo WordPress, prípadne sa vyskytne projekt v Joomla!. V každom prípade máme v zálohe aj náš vlastný CMS systém ako aj e-commerce platformu, ktorú pravidelne rozširujeme o nové funkcie. Ako náš nový kolega budeš mať na starosti vývoj existujúcich produktov našej spoločnosti, ako aj prácu na práve prebiehajúcich projektoch. Pracujeme na zaujímavých aj medzinárodných projektoch, pričom programujeme v angličtine, preto je pre nás základná znalosť tohto jazyka nevyhnutná. Frontend našich projektov je v rukách Angularu, prípadne kombinácia HTML5 / CSS 3 / jQuery. Backend našich aplikácií je v správe PHP frameworku Laravel verzie 5. Hľadáme kolegu, ktorý je FullStack Developer. Teda bude sa vedieť orientovať aj na frontende, primárne však 70% času budeš pracovať na backende. Sme zatiaľ relatívne malý tím, ktorý sa rozrastá a bude aj ďalej rozrastať, pracujeme viacmenej agilným spôsobom vývoja. Čo sa týka aplikácie samotného technického riešenia sme 100% open-mind. Prines novú ideu, my ti dáme voľnosť a priestor na realizáciu. Niečo sa ti nepáči povedz to nahlas - radi ťa vypočujeme. Ponúkaný plat: 1500 - 2700€ v závislosti od seniority a typu úväzkuTermín nástupu: ASAPDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: - kolektív mladých ľudí, ktorí sú zapálení pre to čo robia - variabilná pracovná doba, homeoffice / práca z domu podľa dohody (ak budeš chcieť) - firemný notebook (MacBook Pro) - firemný telefón aj na osobné účely - čerstvo mletá káva, čaj, ovocie na pracovisku - zľavy pri nákupe vzdelávacej literatúry - pristup k LaraCasts (www.laracasts.com) screencastom pre vzdelávanie - Multisport karta ( www.multi-sport.sk ) - možnosť vzdelávania sa v oblasti virtuálnych serverov, sietí, Linuxu a serverových technológií - VPS a hosting pre tvoje projekty - firemné teambuildingy
Požadované vzdelanie:stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Čo požadujeme:
- nadšenie pri budovaní fungujúceho softvéru
- zodpovedný prístup k práci
- úprimnosť, komunikatívnosť a kreativitu
- znalosť objektového programovania v PHP a znalosť SQL
- skúsenosť s programovaním v Laravel 5, alebo príbuznom frameworku (napr. Yii alebo Symfony)
- JavaScript (jQuery), HTML, CSS (Bootstrap 3)
- skúsenosť s GIT-om resp. GitLab-om
- angličtinu na úrovni B1

Čo je pre nás výhodou nie však podmienkou:
- Ak máš nadšenie, pre to čo robíš
- Ak poznáš Angular, React, jQuery alebo Backbone
- Ak si pracoval s CMS (WordPress, Joomla!)
- Ak máš skúsenosť s architektonickým návrhom webových aplikácií
- Ak vieš navrhnúť model MySQL databázy
- Ak poznáš Linux (ideálne Ubuntu prípadne Debian)

Let's Consult, s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Sme digitálna agentúra, ktorá sa zaoberá vývojom webových stránok, web aplikácii, online rezervačných systémov, virtuálnymi servermi a tvorbou multiplatformových mobilných aplikácii. Sme mladý kolektív, ktorý už niekoľko rokov figuruje na slovenskom trhu v prostredí IT a internetu. Náš tím nie je veľký, ale na kvalite mu to neuberá, riadime sa mottom: "Plníme sny. Milujeme výzvy. Nebojíme sa inovácií." - ďalšie informácie o našej spoločnosti nájdeš na našej webovej stránke LetsConsult.sk.
Kontakt: Let's Consult, s.r.o.

Máš otázku?

Ďalšie brigády

Údržbárske práce

Bratislava
4,5 € / hod.

Lahôdky, ich dokladanie v obchodnom reťazci

Bratislava - Záhorská Bystrica
4 € / hod.

Lahôdky, ich dokladanie v obchodnom reťazci

Bratislava - Devínska Nová Ves
4 € / hod.

Príprava tovaru pre DECATHLON

Bratislava - Ružinov
4,5 € / hod.
Ďalšie brigády Bratislava (565)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 3 616 ľudí online.