Administratívna pracovníčka, ZŤP

Smolenice
RIOS, spol. s.r.o.
Dlhodobá brigáda
Ut 14.1.2020 17:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Starostlivosť o administratívnu agendu, vybavovanie korešpondencie, administrácia a komunikácia s účtovnou firmou, príprava podkladov pre účtovnú firmu, vykonávanie jednoduchej ekonomicko-účtovnej agendy , vedenie jednoduchej ekonomickej evidencie, práca s interným informačným systémom spoločnosti, obsluha bežných kancelárskych zariadení (počítač, fax, kopírka), práca s dokumentáciou (zakladanie, triedenie, vyhľadávanie, archivácia) Termín nástupu: 03.02.2020Druh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: Ponúkame dynamickú a zaujímavú prácu s trvalou možnosťou profesionálneho rastu, dobré pracovné ohodnotenie , benefitný program, príjemné pracovné prostredie.Informácie pre uchádzača: Pozícia je vhodná pre ZŤP
Požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Zodpovednosť a samostatnosť, pozitívny prístup k práci, ochota spolupracovať, nekonfliktnosť, organizačné schopnosti, komunikačné zručnosti, príjemné vystupovanie. Vodičský preukaz skupiny B (nie je podmienkou)

RIOS, spol. s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Spoločnosť RIOS, s.r.o. je subjektom v oblasti cestovného ruchu v Smoleniciach, ktorá vlastní a prevádzkuje bar a reštauráciu Treeclub. Naša spoločnosť má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujme profesný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.
Kontakt: RIOS, spol. s.r.o.

Máš otázku?

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 624 ľudí online.