Pestovateľ zeleniny + Balič rastlinného materiálu

Ing. Erich Seemann - FLORA EXOTIKA
Dlhodobá brigáda
Ut 14.1.2020 22:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Zásielková služba rastlín Rastlinky.sk hľadá spolupracovníkov/-čky na zabezpečenie zabalenia rastlinného materiálu (trvaliek, kríkov, drevín, balkónoviek, okrasných cibuľovín...) do škatúľ. Práca je silno sezónna a v prípade plného úväzku sa nadčasy z jari kompenzujú odmenou v zimných mesiacoch. Vhodný kandidát by mal mať skúsenosti s pestovaním zeleniny a/alebo okrasných rastlín, zručný, zodpovedný, schopný sústrediť sa na prečítanie a kontrolu dodacieho listu, mať záujem pracovať v príjemnom prostredí skleníka s rastlinami a byť disponibilný aspoň na 18 h v týždni. Odmena je férovo závislá od Vášho výkonu od 5,00 € až po 6,00 €/hod. Akékoľvek ďalšie zručnosti či vedomosti , ktoré sú prínosom pre firmu, sú podľa dohody ohodnotené individuálne nad rámec základnej odmeny. Radi privítame v našom kolektíve každého bez ohľadu na farbu pleti, politické preferencie či sexuálnu orientáciu, kto k zvereným úlohám pristupuje zodpovedne, práca s rastlinami je minimálne záľubou a je ochotný sa niečo nové naučiť. Znalosť rastlín získaná samoštúdiom alebo na škole a samostatnosť je výhodou k dosiahnutiu lepšie ohodnoteného výkonu. Ak ste sa v inzeráte našli, budeme radi ak sa nám ozvete! Zašlite nám e-mailom svoj krátky motivačný list, v ktorom uvediete prečo Vás zaujala práve naša ponuka a Vašu orientačnú disponibilitu od začiatku (polovice) februára minimálne do polovice mája. K emailu priložte aj stručné štruktúrované CV. Na základe zaslanej kompletnej žiadosti Vás radi Vás pozveme na krátky osobný pohovor. Nezabudnite pripojiť Vaše kontaktné údaje. Ak sa uchádzačovi náhodou neozveme, jeho žiadosť s najväčšou pravdepodobnosťou nespĺňa požadované náležitosti. Ponúkaný plat: 4,50 €/hodTermín nástupu: dohodou po 1.2. (podľa počasia)Druh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: - FLEXIBILNÝ pracovný čas - STRAVNÝ lístok za každý odpracovaný celý deň - ZĽAVA na rastlinný materiál a dopestovanú zeleninu už po odpracovanom mesiaci. - Možnosť UBYTOVANIA pre 2 kvalitných mimobratislavských záujemcov.Informácie pre uchádzača: Zašlite nám e-mailom svoj krátky motivačný list, v ktorom uvediete prečo Vás zaujala práve naša ponuka a Vašu orientačnú disponibilitu od polovice marca do polovice až konca mája. K emailu priložte aj stručné štruktúrované CV. Na základe zaslanej kompletnej žiadosti Vás radi Vás pozveme na krátky osobný pohovor. Nezabudnite pripojiť Vaše kontaktné údaje. Ak sa uchádzačovi neozveme, jeho žiadosť s najväčšou pravdepodobnosťou nespĺňala požadované náležitosti.
Požadované vzdelanie:stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Základná znalosť okrasných a úžitkových rastlín a schopnosť učiť sa je predpokladom pre dosiahnutie lepšie ohodnoteného výkonu.

Ing. Erich Seemann - FLORA EXOTIKAx

Stručná charakteristika spoločnosti: Zásielkový obchod rastlinného materiálu už od r. 2001. Pestovanie zeleniny a drobného ovocia prevažne pre miestny samozber. Dodávka a údržba interiérovej a exteriérovej zelene. Turistické ubytovanie v skleníku.
Kontakt: Ing. Erich Seemann - FLORA EXOTIKA

Máš otázku?

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 1 690 ľudí online.