Brigádnik/čka vo výberovom hračkárstve TOYETO - Vnímavé hračky - Bratislava

TOYETO s. r. o.
Dlhodobá brigáda
Po 20.1.2020 12:30

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Kúzlo, ktorým sa menia anonymné hračky z políc hračkárstiev na milovaných hrdinov detských izieb patrí medzi deťmi k tým najobľúbenejším. Ak si na takéto čarovanie trúfate, ste u nás srdečne vítaní, či ste dôchodkyňa, či študent s voľnejším rozvrhom počas týždňa. Hľadáme pomocného asistenta/asistentku predaja do našich predajní TOYETO - Vnímavých hračiek v Bratislave v predajni Aupark. Ponúkame prácu so zaujímavým sortimentom v zohratom tíme skvelých kolegov, slušný prístup k zamestnancom a vzdelávanie. Vašou úlohou bude: - milo sa pozdraviť a usmiať :) - ponúknuť pomoc zákazníkovi a poradiť mu - nablokovať mu nákup na pokladni - starať sa o čistotu a vzhľad predajne a výkladu, aby ste sa u nás dobre cítili vy aj zákazníci Práca je časovo flexibilná, hľadáme najmä ľudí, ktorí môžu pracovať aj počas pracovných dní a cez deň počas pracovných hodín. Ak máte radi deti a radi sa hráte, budete sa cítiť ako ryba vo vode. Okrem stručného životopisu nám napíšte: 1. Ktoré dni a v akom čase môžete pracovať. 2. Prečo by ste chceli pracovať v našom hračkárstve. Tešíme sa na Vašu odpoveď :) Termín nástupu: ASAPDruh pracovného pomeru: skrátený úväzokIné výhody: - práca v príjemnom prostredí - zamestnanecké zľavy - možnosť účasti na školeniach - priestor pre Vaše nápadyInformácie pre uchádzača: Svoje životopisy a odpoveď na otázku: Prečo chcem pracovať vo Vnímavých hračkách? ako aj informáciu, počas ktorých dní môžete chodiť do práce, zašlite prostredníctvom reakcie na inzerát. Ďakujeme za záujem všetkým uchádzačom, no telefonicky budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie :)
Požadované vzdelanie:študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Bolo by skvelé, ak by ochota, ústretovosť, spoľahlivosť, zodpovednosť a komunikatívnosť patrili medzi Vaše prirodzené vlastnosti. Akékoľvek predchádzajúce skúsenosti s podobnou prácou sú, samozrejme, vítané (ale nie nevyhnutné). A určite nepohrdneme ani tým, ak ste schopní komunikovať aj v nejakom cudzom jazyku.

TOYETO s. r. o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Toyeto je kreatívny a jedinečný koncept, ktorý v súčasnosti prináša pod jednou strechou 10 krásnych showroomov / predajní s hračkami v SR, online katalóg a eshop v jednom, aj distribúciu tovaru v rámci veľkoobchodu. Sme výhradným distribútorom 20 prémiových značiek hračiek, ktoré kladú dôraz na rozvoj dieťaťa, udržateľnosť aj použité materiály.
Kontakt: TOYETO s. r. o.

Máš otázku?

Ďalšie brigády

Raňajkový čašník / čašníčka

Bratislava
Dlhodobá brigáda

Právnik - TPP/študent

Bratislava
Dlhodobá brigáda

Administratívne práce s PC

Bratislava - Nové Mesto
5 € / hod.

Pokladník, pokladníčka v obchodnom reťazci

Bratislava - Ružinov
4,3 € / hod.
Ďalšie brigády Bratislava (365)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 424 ľudí online.