Správca a tvorca obsahu pre medzinárodný porovnávací web

K.B. Systems s.r.o.
Dlhodobá brigáda
Po 20.1.2020 16:30

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: V Banskej Bystrici rozširujeme tím zodpovedný za budovanie a udržiavanie komplexnej celosvetovej databázy spoločností pôsobiacich v oblasti online hazardu. Našim produktom je medzinárodný web o tejto oblasti, úspešne pôsobiaci vo viacerých krajinách a s ambíciami rozšíriť sa na ďalšie trhy. V súčastnosti rozširujeme súčasný tím. Hľadáme šikovných ľudí, ktorí doplnia náš tím a pomožu nám zvádnuť túto expanziu. Pri pohľade z druhej strany, je táto práca výborná príležitosť vidieť na vlastné oči, ako sa robí online biznis založený na UX a SEO v zložitom a extrémne konkurenčnom prostredí. Táto pozícia je vhodná aj pre čerstvých absolventov. Náplňou práce bude najmä: - komunikácia a moderovanie sťažností - vyhľadávanie a posudzovanie sťažností na spoločnosti pôsobiace v našej oblasti - študovanie a vyhodnocovanie obchodných podmienok spoločností pôsobiacich v našej oblasti - prepočítavanie hodnotenia reputácie podľa stanovenej metodiky - zadávanie údajov do nášho CMS systému - aktívne využívanie cudzích jazykov Termín nástupu: na dohodeDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: - firemný notebook - reprezentatívne priestory - teambuildingy - priateľský kolektív - flexibilný pracovný čas (do určitej miery)Informácie pre uchádzača: Ak sa ti naša ponuka zdá zaujímavá, neváhaj a pošli svoj životopis. Pokiaľ spĺňaš podmienky určite sa uvidíme na osobnom pohovore.
Požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Aké predpoklady by mal mať dobrý kandidát?
- všetko je v angličtine takže angličtina na výbornej komunikatívnej úrovni je nevyhnutná
- ovládanie daľších jayzkov je výhoda
- ovládanie španielčiny alebo taliančiny je výhoda
- naša oblasť pôsobenia je dosť o matematike a preto je potrebné mať primerané logické a matematické myslenie
- celý projekt je online takže bežné zručnosti s PC a internetom sú absolútne nevyhnutné. Pokročilé PC zručnosti a povedomie o tom ako funguje internet sú veľkou výhodou.
- po čase sa budú úlohy dosť opakovať takže preferujeme ľudí ktorí nebudú mať po čase problém so stereotypom

Čo nevyžadujeme?
- skúsenosti s podobnou prácou nie sú podmienkou. Tím bude viesť skúsený človek, ktorý zaškolí ostatných.
- pozícia je vhodná aj pre čerstvých absolventov alebo študentov VŠ. U študentov však požadujeme minimálny výkon 30 hodín/týždeň

K.B. Systems s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: K.B. Systems je mladá slovenská online firma, ktorej produktom je affiliate web s recenziami, náučnými článkami a návodmi. Aktuálne patrí vo svojom segmente do TOP 20 na globálnom trhu a jeho obsah je prekladaný do 15 jazykov. Za prvé 3 roky fungovania sa nám podarilo z nuly vybudovať ziskovú firmu, ktorá vo svete hrá prvú ligu. Našou reálnou ambíciou je naďalej vylepšovať jej hlavný produkt a do roku 2021 sa prepracovať tržbami a návštevnosťou do svetovej TOP 3.
Kontakt: K.B. Systems s.r.o.

Máš otázku?

Ďalšie brigády

SKENOVANIE TOVARU od 3,70€ + bonusy

Banská Bystrica
3,7 € / hod.

Čašník / Servírka

Banská Bystrica
Dlhodobá brigáda

HĽADÁME TLIESKAČOV DO TELEVÍZIE - REKLÁM

Bratislava, Senec, Piešťany, Trnava, Trenčín, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Prešov, Košice
55 € / hod.
Ďalšie brigády Banská Bystrica (14)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 361 ľudí online.