Raňajkový čašník/ čašníčka v hoteli - brigádnik

HOTEL DOUBLETREE BY HILTON BRATISLAVA ****
Dlhodobá brigáda
Ut 21.1.2020 18:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Hľadáme šikovných a milých brigádnikov (brigádničky) na pozíciu čašníka/čašníčky do raňajkovej reštaurácii OPUS, v ktorej sa podávajú len raňajky a pracovná doba je 6hod - 10hod. Klientela hotela je medzinárodná, preto je potrebné ovládať aspoň anglický jazyk. Náplň práce: Zodpovednosť za podávanie jedál a nápojov počas raňajok, profesionálne správanie podľa nastavených hotelových štandardov: - presné zaznamenávanie objednávok, prinášanie a odnášanie jedál a nápojov - promptné servírovanie jedál a nápojov - prípravné a obslužné práce Ponúkaný plat: 4,50€/hod. bruttoTermín nástupu: asap alebo dohodouDruh pracovného pomeru: skrátený úväzokIné výhody: - možnosť ďalšieho vzdelávania sa a kariérneho rastu - kvalitné podmienky pre výkon práce - zázemie v stabilnej spoločnosti medzinárodnej hotelovej siete Hilton Worldwide s možnosťou zamestnať sa na trvalý pracovný pomer - stravovanie pre brigádnikov plne hradené zamestnávateľomInformácie pre uchádzača: Ak Vás naša ponuka zaujala a radi by ste sa stali členom nášho tímu, prosím pošlite Váš podrobný profesný životopis s fotografiou na doleuvedený mail. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujem vopred za rešpektovanie tejto skutočnosti.
Požadované vzdelanie:študent strednej školy
študent vysokej školy
Ďalšie požiadavky na kandidáta:- Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni PODMIENKOU, znalosť ďalšieho jazyka výhodou
- Silná orientácia na zákazníka
- Prívetivé a ochotné správanie
- Zmysel pre poriadok a precíznosť
- Zdravotný preukaz

HOTEL DOUBLETREE BY HILTON BRATISLAVA ****x

Stručná charakteristika spoločnosti: TEHELNÉ POLE, a.s. prevádzka Hotel DOUBLETREE BY HILTON je 4* moderný hotel, ktorý sa nachádza pri Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave.
Kontakt: HOTEL DOUBLETREE BY HILTON BRATISLAVA ****

Máš otázku?

Ďalšie brigády

Vedúca/i predajne

Bratislava
Dlhodobá brigáda

Raňajkový čašník / čašníčka

Bratislava
Dlhodobá brigáda

Údržbárske práce

Bratislava - Nové Mesto
5 € / hod.

Manipulačné práce v sklade

Bratislava - Nové Mesto
4,5 € / hod.
Ďalšie brigády Bratislava (365)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 514 ľudí online.