(Junior) Web developer

Dataconcept s.r.o.
Dlhodobá brigáda
St 22.1.2020 13:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Sme nadšenci digitálneho marketingu obohatení skúsenosťami z rôznych firiem (aj veľkých a medzinárodných :) a hľadáme k nám do tímu Web developera, ktorý s nami bude vytvárať nadčasové projekty. Práca u nás je rôznorodá, keďže pracujeme s technológiami pre web tracking a marketing automation. Toto od teba očakávame: - HTML a CSS v malíčku, - pokročilú znalosť JavaScriptu (vrátane Ajax, jQuery), - skúsenosť aspoň s jedným CSS frameworkom (Bootstrap), - aspoň čiastočná znalosť kódovania dizajnu z Photoshop / Sketch / Adobe XD, - angličtinu (na úrovni čítania technickej dokumentácie), - kultúru písania kódu, - skúsenosť s externými API. Čo nás milo prekvapí: - skúsenosti s CSS preprocessormi (Sass, SCSS, Less), - znalosť PHP, - znalosť MySQL a relačných databáz, - skúsenosti s PHP frameworkom Laravel, - skúsenosti s CMS WordPress, - Linux administrácia, - skúsenosti s verzionovaním kódu (Git), - skúsenosti s testovaním softvéru a cross-browser compatibility, - skúsenosti s trackovacími a analytickými nástrojmi (Exponea, Woopra, Google Tag Manager), - skúsenosti s kódovaním emailových šablón Termín nástupu: DohodouDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: - hodiny angličtiny s native-speaking lektorom - plne hradené stravné lístky - 3 dni voľna navyše - firemný paušál na mobilný telefón a notebook - zábavný kolektív, team-buildingyInformácie pre uchádzača: Prosím daj nám o sebe vedieť e-mailom na bibiana.tunegova@dataconcept.sk. Do e-mailu pribaľ svoje CV a pár viet o svojich skúsenostiach.
Požadované vzdelanie:študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Flexibilný, otvorený novým možnostiam, komunikatívny, zodpovedný, ochotný sa učiť nové veci a hlavne predpoklad nielen byť súčasťou tímu špecialistov, ale vedieť pracovať samostatne.

Dataconcept s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Tvoríme digitálne komunikačné koncepty, v ktorých identifikujeme individuálneho zákazníka a sledujeme jeho správanie sa. Pomocou technológií vytvárame personalizovanú komunikáciu tak aby sme ho úspešne doviedli do cieľa. Vďaka zákazníckym dátam vytvárame pre zákazníka optimálnu cestu, vytvárame digitálny zážitok a stratégiu komunikácie.
Kontakt: Dataconcept s.r.o.

Máš otázku?

Ďalšie brigády

Admin-accounting trainee

Bratislava
Dlhodobá brigáda

Projektový manažér/-ka (EÚ fondy)

Bratislava
Dlhodobá brigáda

Operátor call centra

Bratislava
Dlhodobá brigáda

Právny asistent

Bratislava
Dlhodobá brigáda
Ďalšie brigády Bratislava (365)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 355 ľudí online.