Špecialista kontaktného centra pre podporu zákazníkov (HPP)

Paradigma, s.r.o.
Dlhodobá brigáda
St 22.1.2020 17:30

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Pracuj v tíme, kde začína deň voňavou kávou a s úsmevom na tvári :) Tvojou náplňou práce bude: - aktívna podpora predaja doplnkových služieb pre EXISTUJÚCICH zákazníkov - riešenie požiadaviek zákazníkov formou telefonickej komunikácie - zodpovednosť za poskytované informácie/ telefonické poradenstvo Pracovná doba: 08:00 - 18:30 hod /dvojzmenná prevádzka/ Ponúkaný plat: 624€ + variabilná zložka mzdy (jej výška nemá limit, závisí od výkonu jednotlivca)Termín nástupu: asapDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: - Flexibilita - vďaka nej vieš zladiť osobný aj pracovný život - Pohodlie - pracuješ s najmodernejšími technológiami v atraktívnych priestoroch - Dobrá nálada - teambuildingy, súťaže, ovocné stredy, darčeky k sviatkom - Oceníme Tvoj prístup - dochádzkový bonus, príspevok na stravné nad rámec zákona, zľavy na divadelné predstavenia, káva zadarmo... a OMNOHO VIAC :-)Informácie pre uchádzača: Ak chceš vedieť kto sme, klikni na: https://www.facebook.com/paradigmacc a pošli svoj životopis, nech Ťa ostatní nepredbehnú :) Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.
Požadované vzdelanie:stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Lámeme predstavy o tradičných call centrách. My sme energickí a plní elánu. Sme vždy ústretoví ku klientom aj k sebe navzájom :-)
Ak si komunikatívny, pozitívne naladený, máš dobré vyjadrovacie schopnosti, veľkú chuť pracovať a veľa sa toho naučiť, pridaj sa k nám!

Paradigma, s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Nadnárodná spoločnosť zameraná na služby kontaktného centra. Naše zameranie je výhradne na existujúcu klientelu našich partnerov. Náš tím sa dynamicky rozvíja hlavne vďaka rozrastajúcej sa spolupráci s našimi klientami a vzdelávaniu našich pracovníkov. Sme lídrami na trhu hlavne vďaka kvalite našich kolegov, ktorí sa postupne stali TOP odborníkmi vo svojom odbore. Ak hľadáš kreatívnu prácu, pri ktorej dokážeš využiť svoje komunikačné schopnosti a zároveň si zodpovedný, tak v našej spoločnosti máš dvere otvorené. http://www.paradigmacc.sk https://www.facebook.com/paradigmacc
Kontakt: Paradigma, s.r.o.

Máš otázku?

Ďalšie brigády

IT Tester

Žilina
Dlhodobá brigáda

Programátor C++

Žilina
Dlhodobá brigáda

Závozník pri rozvoze tovaru

Žilina
4 € / hod.
Ďalšie brigády Žilina (27)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 687 ľudí online.