Čašník/čašníčka do vinárne Barrique na Bulvári

SEMMI, s.r.o.
Dlhodobá brigáda
Ut 11.2.2020 14:30

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Vinotéka na Bulvári hľadá nového člena do nášho "barikovského"tímu. Príď sa ku nám pozrieť, zažiť nás a prípadne si prácu aj vyskúšať. Hľadáme do nášho tímu človeka, ktorý rád komunikuje aj si zavtipkuje so zákazníkom. Do pracovnej náplne patrí i preberanie tovaru. Bez čoho to nepôjde v našom tíme je trpezlivosť, dôslednosť v práci a potrebujeme niekoho, kto sa vie rýchlo zorientovať v ponuke nápojov. V našom podniku je priestor na rast a vzdelávanie pretože máme v ponuke veľa vína, piva, syrov a zahraničných rumov. Ak sa chceš stať špecialistom na niektorý náš produkt, tak dvere sú u nás otvorené. Hľadáme niekoho kto bude mať rád svoju prácu, časom bude samostatný a má zodpovedný prístup v práci. V tvojich začiatkoch budeš mať samozrejme oporu v našom tíme, ktorý Ti rád pomôže. Ak sa chceš vzdelávať, sme otvorení poskytnúť rôzne školenia. Hľadáme prioritne zamestnanca na plný úväzok, ale vieme nájsť aj priestor pre polovičný úväzok, prípadne brigádu. Pracuje sa krátky a dlhý týždeň. Plat vysvetlíme podrobne v prípade seriózneho záujmu o prácu z obidvoch strán. Rozpis smien aj počet hodín je podľa dohody. Ak vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám vaše CV aj s fotografiou. Výkon práce: Vináreň Barrique na Bulvári, A . Bernoláka 44, 010 01 Žilina Termín nástupu: ASAPDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: Rodinný podnik. Priateľská atmosféra. Spravodlivý a férový prístup majiteľa.Informácie pre uchádzača: Každému uchádzačovi venujeme čas aj energiu – minimálne si dôkladne čítame, čo posielate ako reakciu na tento inzerát. Ak nám niečo nebude jasné, tak voláme a vylaďujeme nedorozumenia. Ak máme pocit, že nie ste vhodný kandidát, slušne vám to napíšeme. Ak máme pocit, že by ste to mohli byť práve vy, tak voláme, píšeme a skúšame dohodnúť stretnutie s vami.
Požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Prax na podobnej pozícií je nutná. Základná práca s pokladňou. Chuť sa učiť nové veci. Dôslednosť v práci. Komunikatívnosť. Chuť pracovať.

SEMMI, s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Vinotéka Barrique je záchytný bod na Bulvári s miestnou tradíciou a pohodovou atmosférou. Je to miesto, kde Vás zoberú domáci na pohár kvalitného vína za prijateľnú cenu. Už od roku 2006 Vám prinášame široký výber slovenských vín, piva a od roku 2017 aj zahraničných rumov.
Kontakt: SEMMI, s.r.o.

Máš otázku?

Ďalšie brigády

Upratovač / Upratovačka HM Tesco Žilina

Žilina
Dlhodobá brigáda

Pracovník zákazníckeho servisu

Žilina
Dlhodobá brigáda

HĽADÁME TLIESKAČOV DO TELEVÍZIE - REKLÁM

Bratislava, Senec, Piešťany, Trnava, Trenčín, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Prešov, Košice
55 € / hod.
Ďalšie brigády Žilina (26)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 3 560 ľudí online.