Zostaň doma, ale urob niečo pre svoju kariéru. Obsadzujeme pozíciu obchodného manažéra.

MGM & partners s.r.o.
Dlhodobá brigáda
St 25.3.2020 16:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Z pohodlia domova absolvuj pohovor, nájdi si novú prácu a zabezpeč svoju budúcnosť. Ponúkame prácu, ktorá ti poskytne flexibilný pracovný čas a zaujímavý príjem. Vstúp do sveta realít spoločne s nami. So spoločnosťou, ktorá ti ponúka zázemie a istotu, vďaka viac ako 20 ročným skúsenostiam na trhu. Tvojou úlohou bude: • komunikácia s investormi, klientmi a ďalšími inštitúciami • sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností • práca na zaujímavých projektoch • riešenie administratívnych podkladov súvisiacich s predajom nehnuteľností Ponúkaný plat: Od 1500.00 - Mzda je vyplácaná na základe provízneho systému odmeňovania. Priemer 1500€ bez horného ohraničenia.Termín nástupu: DohodouDruh pracovného pomeru: skrátený úväzokIné výhody: * máme nastavený vysoko motivačný systém odmeňovania, ktorý ti poskytne finančnú slobodu * flexibilná pracovná doba * predaj NOVOSTAVIEB a nových projektov * firemné raňajky, spoločné teambuildingové akcie * priateľský "rodinný" kolektív * vzdelávací systém MGM academy * možnosť osobného a profesionálneho rastuInformácie pre uchádzača: Vopred ďakujeme za záujem zaslať nám životopis, ideálne aj s fotkou. Vhodných kandidátov budeme kontaktovať ohľadne termínu výberového konania.
Požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Do nášho tímu hľadáme šikovného kolegu, ktorý sa nebojí komunikovať a obchodovať, práve naopak, je to jeho silná stránka. Potrebujeme človeka, ktorý uvažuje ako obchodník, je vytrvalý, ochotný na sebe pracovať a má príjemné vystupovanie.

MGM & partners s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Sme REALITNÉ CENTRUM s bohatými skúsenosťami a TISÍCKAMI reálnych klientov a nehnuteľností. Od roku 1997 mútime vody realitného biznisu a taktiež sme v predsedníctve Národnej asociácie realitných kancelárii Slovenska. Vydali sme Realitnú príručku, ktorá širokej verejnosti pomáha orientovať sa vo svete realít a ročne preškolíme tisícku študentov v našom unikátnom projekte Realitný vodičák. Viac informácií získaš na www.realityMGM.sk NÁŠ TÍM JE NAŠA RODINA. Vzájomne sa podporujeme, učíme, spolupracujeme a zarábame :) .
Kontakt: MGM & partners s.r.o.

Máš otázku?

Ďalšie brigády

Hľadáme redaktorov pre Zones.sk

Bratislava, Malacky, Trnava, Trenčín, Liptovský Mikuláš, Žilina, Banská Bystrica, Zvolen, Prešov, Košice
7 € / hod.
Ďalšie brigády Žilina (24)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 4 747 ľudí online.