Data specialist s nemeckým a anglickým jazykom

OKARGO - Aquatrans s. r. o.
Dlhodobá brigáda
Št 26.3.2020 1:30

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Náplň práce spočíva v analyzovaní , spracovávaní a kontrolovaní dokumentov , najčastejšie vo forme excelu, ktoré obsahujú informácie o námornej preprave. Dokumenty nám zasielajú špedičné firmy, ktoré využívajú našu databázu OKARGO na rýchle získanie informácií ohľadom cien prepravy námorných kontajnerov. Databázu je potrebné aktualizovať na každodennej báze. Práca je náročná na koncentráciu, detail, systematickosť a prioritizáciu úloh. Ponúkaná pozícia je na skrátený pracovný úväzok, tzn. 5 hodín denne s možnosťou navýšenia pracovného času v budúcnosti. Ponúkaný plat: Od 820.00 - do 820.00 EUR/mesiacUvedená mzda je za skratený pracovný úväzok, tzn. 5 hodín denne. Termín nástupu: dohodouDruh pracovného pomeru: skrátený úväzokIné výhody: Práca na unikátnom projekte v rámci námornej logistiky , ktorý sa neustále vyvíja a inovuje. Flexibilná pracovná doba. Možný Home Office / práca z domu. Mesačný bonus na mimo pracovné aktivity. Finančná podpora ďalšieho vzdelávania. Individuálne bonusy na konci roka podľa dosiahnutých výsledkov. Otvorená atmosféra v celej firme. Každoročné zvyšovanie mzdy. Práca v príjemnom a dynamickom kolektíve.
Požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:samostatnosť, analytické myslenie, komunikačné schopnosti, flexibilita, vedieť pracovať na viacerých projektoch súčasne, zodpovednosť, trpezlivosť, koncentrácia, spolupodieľanie sa na dobrej atmosfére v tíme, vedieť sa stotožniť s prácou na start up projekte,

OKARGO - Aquatrans s. r. o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Spoločnosť Aquatrans s.r.o bola založená v roku 2014 ako start up a jej produktom je databáza OKARGO (ww.okargo.com), ktorá je používaná v námornej špedícii. Vďaka našej databáze, získajú špedičné firmy v priebehu niekoľkých sekúnd informácie o cene za prepravu námorných kontajnerov do vybranej destinácie. Databáza sa neustále vyvíja ,aby sa prispôsobovala požiadavkám našich francúzskych, nemeckých, holandských a španielskych zákazníkov. Aj napriek tomu, že spoločnosť bola vytvorená iba pred pár rokmi a vznikla ako start up projekt, ponúka stabilnú prácu v príjemnom prostredí.
Kontakt: OKARGO - Aquatrans s. r. o.

Máš otázku?

Ďalšie brigády

Pokladník, pokladníčka v obchodnom reťazci

Bratislava - Ružinov
4,3 € / hod.

Výdaj tovaru v sklade

Bratislava - Staré Mesto
5 € / hod.

Pokladník, pokladníčka v obchodnom reťazci

Bratislava - Ružinov
4,3 € / hod.
Ďalšie brigády Bratislava (261)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 4 576 ľudí online.