Zdravotná sestra, intenzívna starostlivosť (turnusová práca)

Nemecko
HCMS s.r.o.
Dlhodobá brigáda
Št 26.3.2020 6:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Hľadáme súrne zdravotnú sestru s uznaným vzdelaním (Anerkennung) v Nemecku. Klientka je v bdelej kóme, starostlivosť je vykonávaná v plne vybavenej domácnosti. Klientka sa nachádza vo vidieckom prostredí, 19 km od Norimbergu. Pracovné smeny sú 12 hodinové, práca je na plný úväzok (40 hod/týždeň), na nemeckú pracovnú zmluvu. Ponúkaný plat: Od 3600.00 - do 4000.00 EUR/mesiaczabezpečené ubytovanie, príplatky za prácu v nedeľu +50%, príplatky za štátne sviatky +125%, 27 dní dovolenkyTermín nástupu: dohodouDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: >> Zdravotná sestra má zabezpečené ubytovanie v peknom, plne zariadenom byte, s mesačným nájmom 100 €. Byt sa nachádza priamo v mieste bydliska klientky. >> Organizujeme dopravu na miesto výkonu práce. >> Uvoľnené a priateľské pracovné prostredie, ľudský a ústretový zamestnávateľ.
Požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Pre okamžitý nástup je potrebné nemecké uznanie vzdelania: Anerkennung - Gesundheits- und Krankenpfleger/in.

Práca je vhodná aj pre Pendler status pre občanov Českej republiky.

HCMS s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: HCMS je personálna agentúra so zameraním na pracovné pozície v zahraničí. Všetkým našim klientom bez poplatkov poskytujeme asistenčné služby: úradné uznanie vzdelania, podporu pri sťahovaní, karierové poradenstvo a interkultúrny tréning. Presťahovanie sa do zahraničia nie je ľahkým rozhodnutím. Či už je Vašou motiváciou rozdiel vo finančnom ohodnotení, alebo nabratie nových pracovných, či životných skúsenosti, HCMS Vám poskytne komplexný asistenčný servis a všetky informácie potrebné pre Váš úspech.
Kontakt: HCMS s.r.o.

Máš otázku?

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 4 816 ľudí online.