Game designer

INLOGIC SOFTWARE s.r.o.
Dlhodobá brigáda
Pi 15.5.2020 12:30

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Ak je tvojím snom vytvárať hry, ktoré budú ľudia milovať, tak tu pre teba máme jedno voľné miesto. Tvojou úlohou bude: - navrhovať herné mechaniky - pripravovať levely a ladiť obtiažnosť samotných hier - analyzovať správanie sa hráčov v leveloch - komunikovať s ostatnými členmi tímu a dohliadať na správne aplikovanie dohodnutého herného dizajnu Ponúkaný plat: Od 1000.00 - do 2000.00 EUR/mesiacNastupny plat závisí od praktických skúseností s game dizajnom. .. odmeny na základe úspešnosti projektov .. odmeny na základe celkovej úspešnosti firmy .. 13. platTermín nástupu: ihnedDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: - motivačné platové hodnotenie (odmeny zo zisku) - flexibilný pracovný čas - kreatívna práca v rýchlo rastúcom odvetví (odborný rast) - práca v mladom dynamickom kolektíve - príspevky na stravu - príspevok na presťahovanie - preplácanie štúdií - každý deň čerstvé ovocie - príjemné pracovné prostredie - zábavné team-buildingove akcie - bezproblémové parkovanieInformácie pre uchádzača: Stručný životopis, alebo otázky smerujte na Ing. Michal Lacko email: mlacko@inlogic.sk, 0907 919 977
Požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Hľadáme človeka, ktorý sa vyžíva v hraní hier rôznych žánrov a bude prínosom pre naše nové hry.

Preto očakávame, že:
- má odohraných viacero hier rôznych žánrov
- má kreatívne myslenie
- je ochotný učiť sa a rozvíjať svoju kreativitu
- vie analyzovať klady a zápory jednotlivých hier
- vie analyzovať správanie sa hráčov
- vie sa vynikajúco vyjadrovať
- vie konštruktívne kritizovať
- ovláda anglický jazyk
- je tímový hráč

Výhodou sú:
- prax ako game designer
- recenzie hier + príspevky do blogov a fór o hrách
- skúsenosť so softvérom pre tvorbu hier (Gamemaker, UNITY...)
- skúsenosti s agile metodológiou (scrum, kanban)

INLOGIC SOFTWARE s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: INLOGIC SOFTWARE s.r.o. je popredná slovenská softvérová spoločnosť, ktorá na trhu úspešne pôsobí od roku 2006. Poskytujeme služby v oblasti návrhu, vývoja, nasadzovania a údržby mobilných hier.
Kontakt: INLOGIC SOFTWARE s.r.o.

Máš otázku?

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 372 ľudí online.