Nová pozícia v Orange - pracuj ako telekomunikačný špecialista v Orange osobne (s platom 1000€/mesačne Ťa to naučíme aj bez praxe)

COM2BIZ SLOVENSKO spol. s r.o. zmluvný partner Orange Slovensko,a.s.
Dlhodobá brigáda
Po 18.5.2020 19:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Na pozícii *Špecialistu zákazníckej linky* spoznáš svet najmodernejších telekomunikačných technológií, naučíš sa komunikovať so zákazníkmi na vyskokej profesionálnej úrovni a v neposlednom rade získaš skúsenosti s telefonickým poradenstvom a predajom našich služieb cez telefón. To všetko v tíme plnom mladých a pohodových ľudí, s ktorými sa rozhodne nebudeš nudiť a to všetko na účet firmy . ČO U TEBA HĽADÁME: - Energiu a chuť pracovať - Ambície stať sa finančne nezávislým - Ochotu učiť sa a kariérne sa posúvať (pokiaľ chceš :-) - Hľadať riešenia, namiesto výhovorky "toto sa nedá...“ ČO U NÁS BUDEŠ ROBIŤ: - Komunikovať so zákazníkmi a pomáhať im nájsť tie najvýhodnejšie riešenia - Vybavovať ich požiadavky a modernizovať im služby, ktoré u nás používajú - Spolupracovať s bandou odvážnych a dravých kolegov - Zarábať viac, ako kdekoľvek inde Toto všetko s cieľom posilnenia značky Orange v regióne nášho pokrytia najkvalitnejšou optickou sieťou technológie FTTH a hlavne zvýšenie spokojnosti našich zákazníkov, spojených s využívaním telekomunikačných služieb. Ponúkaný plat: Od 700.00 - Jedná sa o prácu na trvalý pracovný pomer so všetkými výhodami. Vysokým finančným základom a po zapraxovaní aj variabilkou, bez vrchného stropu.Termín nástupu: ASAPDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: ČO MÁME PRE TEBA PRIPRAVENÉ: - SUPPORT SYSTÉM – PODPORU A POMOC OD OSTATNÝCH KOLEGOV - Mesačný zárobok tvorený fixnou zložkou mzdy a po zapraxovaní aj variabilkou s neobmedzenou hranicou - Veľa výhod Orange OSOBNE - Korporátne zázemie najväčšieho operátora na Slovensku - Orange Slovensko, a.s. - školenie PROFESSIONAL CUSTOMER SERVICE®Informácie pre uchádzača: U nás zažiješ presne taký prístup, aký my očakávame od Teba ku našim zákazníkom a k nám. Pošli nám tvoje CV a ak máš chuť, napíš nám aj to, čo by si chcel Ty od nás. AKO TO U NÁS CHODÍ: - najprv Ťa pozveme na videopohovor vedený manažérom pobočky Orange OSOBNE - následne Ti ukážeme ako to robíme my - potom Ťa to naučíme - a začína sa ZÁBAVA :-) Tešíme sa na Teba.
Požadované vzdelanie:stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:HĽADÁME SYMPATICKÉHO ČLOVEKA, KTORÉMU NECHÝBA:

- ochota pracovať 5 dní v týždni - PONDELOK – PIATOK
- chuť sa rozprávať s našimi zákazníkmi
- v zdravom tele, obchodný duch :-)
- vytrvalosť, odvaha, tímovosť
- príjemný hlas
- chuť na sebe pracovať

COM2BIZ SLOVENSKO spol. s r.o. zmluvný partner Orange Slovensko,a.s.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Naša spoločnosť je generálnym partnerom telekomunikačného operátora Orange. Našou úlohou je zabezpečenie profesionálneho zákazníckeho servisu najmä zákazníkom v pokrytí našej optickej siete, ktorú zákazníkom zabezpečujeme prostredníctvom novej generácie zákazníckeho servisu. Práve osobný a adresný prístup nášho predajného kanálu naplní individuálne telekomunikačné potreby každého nášho zákazníka. Aktívny marketing, cielená reklama a efektívny predaj je zárukou úspešnej a trvalej práce!
Kontakt: COM2BIZ SLOVENSKO spol. s r.o. zmluvný partner Orange Slovensko,a.s.

Máš otázku?

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 495 ľudí online.