Asistent manažéra v Košiciach a práca aj z domu

ZEPTER SLOVAKIA spol. s r.o.
Dlhodobá brigáda
Ut 19.5.2020 12:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Máte pocit, že je ťažké nájsť si zmyslu plnú a dobre platenú prácu? My ponúkame: -Poradenstvo v oblasti zdravého životného štýlu. -Prácu s vysokokvalitnými výrobkami, ktoré prispievajú k zdraviu, čistote a spokojnosti. -Práca si nevyžaduje žiadne vstupné náklady, ani povinnosť nákupu tovaru. -Asistencia pri prezentáciách a spolupráca s manažérom. Ponúkaný plat: Od 100.00 - do 1000.00 EUR/mesiacIde o provízny systémTermín nástupu: ihneďDruh pracovného pomeru: skrátený úväzokIné výhody: -Flexibilný pracovný čas, podľa svojich potrieb a možností. -Bezplatné zaškolenie, pomoc a podpora po celú dobu spolupráce. -Odmena je priamo závislá na výsledkoch - jej výška nie je nijak obmedzená. -Práca vhodná pre všetky vekové kategórie, tiež pre tých, čo si chcú privyrobiťInformácie pre uchádzača: V prípade vážneho záujmu - pošlite žiadosť mailom. Ak si vás vyberieme , pozvánku na pracovný pohovor dostanete mailom.
Požadované vzdelanie:stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Ceníme si pracovné i osobné skúsenosti a vieme ich náležite odmeniť. Dôležitá je chuť zapojiť sa, byť komunikatívny a dobre vychádzať s ľuďmi.

ZEPTER SLOVAKIA spol. s r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: ZEPTER SLOVAKIA spol. s r.o. je spoločnosť, ktorá vyrába, predáva a distribuuje exkluzívne výrobky najvyššej kvality po celom svete najmä formou priameho predaja. Dynamická spoločnosť s úspešnou tradíciou pôsobí už 30 rokov v 60 krajinách po celom svete. V Slovenskej republike patrí k najlepším značkám na trhu o čom svedčí napríklad ocenenie SLOVAK SUPERBRANDS 2016, zlatá medaila QUDAL , Zlatý merkúr, Superbrands Award a mnohé ďalšie.
Kontakt: ZEPTER SLOVAKIA spol. s r.o.

Máš otázku?

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 391 ľudí online.