Zasielanie mailov / telefonovanie

ZEPTER SLOVAKIA spol. s r.o.
Dlhodobá brigáda
Po 29.6.2020 18:30

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Telefonovanie, zasielanie mailov, získavanie kontaktov ( mail, mobil ), dohodnutie stretnutia pre obchodníka, pozývanie na tematické VIDEOprednášky ( cca 30 min.) - napr. Liečenie bolesti, zápalov, Ionová terapia, dezinfekcia priestorov, ochrana pred vírusmi a baktériami, kulinárske show....... Ponúkaný plat: Od 500.00 – Týždenné , mesačné odmeny, zážitky, teambuildingy, mítingy....Termín nástupu: ihneďDruh pracovného pomeru: na dohoduIné výhody: Dobrý kolektív, máme nové projekty, ktoré nemajú konkurenciu vo svete, práca na mandátnu zmluvu, nadštandardné odmeňovanie, mimoriadne odmeny za dobrý výkon, výrazné zľavy pri nákupoch, voľná pracovná doba, nový mladý kolektív, DOBRÁ ŠÉF :-) a mnoho ďalších, ktoré si povieme na osobnom stretnutíInformácie pre uchádzača: Ak chceš mať v živote niečo, čo si nikdy nemal, musíš robiť to, čo si nikdy nerobil.
Ak chceš získať sebavedomie a životný optimizmus, ak sa chceš baviť a zároveň živiť svojou prácou, ak chceš naozaj pomáhať ľuďom, IBA VTEDY pošli SVOJ ŽIVOTOPIS
Požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:úprimnosť, ambicioznosť, vytrvalosť, komunikatívnosť, zmysel pre humor, obetavosť, OPTIMISTA :-)
o tých, čo stále polemizujú nad nesmrteľnosťou chrústa nemáme záujem:-)

ZEPTER SLOVAKIA spol. s r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: ZEPTER SLOVAKIA spol. s r.o. je spoločnosť, ktorá vyrába, predáva a distribuuje exkluzívne výrobky najvyššej kvality po celom svete najmä formou priameho predaja. Dynamická spoločnosť s úspešnou tradíciou pôsobí už 30 rokov v 60 krajinách po celom svete.
V Slovenskej republike patrí k najlepším značkám na trhu o čom svedčí napríklad ocenenie zlatá medaila QUDAL , Zlatý merkúr, Superbrands Award a mnohé ďalšie.
Kontakt: ZEPTER SLOVAKIA spol. s r.o.

Máš otázku?

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 619 ľudí online.