Masér/wellness pracovník Hotel Srdiečko***

Tatry mountain resorts, a.s.
Dlhodobá brigáda
Ut 30.6.2020 12:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: V našom wellness hľadá hosť kľud a relax, dobrú masáž a príjemný personál. Ak chceš byť aktívnou súčasťou oddychu našich hostí, si ten ktorého hľadáme. Náplň práce:zabezpečuje plynulú prevádzku hotelového wellness centra a zodpovedá za poskytovanú úroveň služieb.Vykonáva masáže a relaxačné procedúry hotelových hostí, predáva doplnkový tovar a služby vo wellness,objednáva tovar, dbá o starostlivosť a spokojnosť zákazníkov, podieľa sa na upratovaní priestorov wellness centra. Ponúkaný plat: Od 4.50 – od 4,5,- € základná mzda + odmena za masážeTermín nástupu: asapDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: Využi svoju šancu a pridaj sa na zimnú sezónu k nám. Pracuj v krásnom a atraktívnom prostredí horského Hotela Srdiečko***. NABI SVOJ GOPASS zamestnaneckými zľavami. Ponúkame Ti- SKIPASS 1+1, AQUAPASS 1+1,- práca na HLAVNÝ PRACOVNÝ POMER,- PRAVIDELNÁ mesačná mzda,- zamestnanecké STRAVOVANIE, zamestnanecké UBYTOVANIE,- pracovné OBLEČENIE,- ZĽAVY vo všetkých gastro prevádzkach, športových obchodoch Tatry Motion, zamestnanecké pobyty a MNOHO ĎALŠÍCH zliav a výhod, ...Informácie pre uchádzača: V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail. U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.Za pochopenie ďakujeme.
Požadované vzdelanie:stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Požadujeme : stredoškolské vzdelanie, akreditovaný masérsky kurz a špecializáciu na rôzne druhy masáži, prax v odbore min. 1 rok, profesionálny a zodpovedný prístup k práci, dobré komunikačné schopnosti, zručnosť, samostatnosť, príjemné vystupovanie, flexibilitu, zdravotný preukaz, teamový hráč a dobrý zdravotný stav. Anglický jazyk na úrovni mierne pokročilý.

Tatry mountain resorts, a.s.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. je najväčším subjektom v oblasti cestovného ruchu na Slovensku, ktorá vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier, ako aj sieť športových obchodov a zážitkových aktivít pri týchto strediskách. V regióne Liptov prevádzkuje aj Tatralandiu, ktorá sa od leta 2016 stala najväčším areálom vodnej zábavy s ubytovaním v Strednej Európe a zároveň jediným, kde si môžete aj zasurfovať. Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.
Kontakt: Tatry mountain resorts, a.s.

Máš otázku?

Ďalšie brigády

Ďalšie brigády Brezno (1)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 997 ľudí online.