Hľadáme brigádničky - predaj nápojov

GQsystems, s.r.o.
Dlhodobá brigáda
St 29.7.2020 12:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Hľadáme komunikatívne a šikovné dievčatá, ktoré majú záujem si privyrobiť počas leta (august- september). Jedná sa o predaj letných nápojov v rámci Bratislavy (mobilný stánok - bicykel). Nejedná sa o promo produktov, ale o klasickú brigádu počas celého týždňa. Predpokladaná pracovná doba: 9-18 hod. (môže sa mierne meniť)

Náplň práce:
- výroba nápojov
- obsluha zákazníkov
- udržiavanie čistoty v rámci stánku

V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis aj s fotkou :) Termín nástupu: 3.8.2020Druh pracovného pomeru: na dohoduInformácie pre uchádzača: Prosím, aby reagovali dievčatá len so serióznym záujmom o brigádu počas leta. Nejedná sa o promo produktov, ale o klasickú brigádu počas celého týždňa.
Požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:- komunikatívnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
- flexibilita
- skúsenosť s hostesingom/ obsluhou zákazníkov je veľká výhoda

GQsystems, s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Spoločnosť GQsystems pôsobí od roku 2011 v oblasti priemyselnej výroby so špecializáciou na automotive segment. Pomáha svojim klientom eliminovať náklady a zvyšovať efektivitu výroby. Na dosiahnutie týchto cieľov ponúka program na znižovanie nákladov, personálny audit a tiež externých automotive špecialistov, ktorí dokážu rýchlo a spoľahlivo pri problémoch vo výrobných procesoch hľadať riešenia. Klientami firmy GQsystems sú medzinárodné spoločnosti pôsobiace na Slovensku ale aj v zahraničí. Svoje služby firma poskytuje naprieč celou Európou.

~
Since 2011 GQsystems has been operating in the field of industrial production, specializing in the automotive segment. We help our clients eliminate costs and increase production efficiency. To achieve these goals, we offer a cost reduction program, personnel audit, as well as external automotive specialists who can quickly and reliably find solutions to problems in the production process. Clients of GQsystems are international companies operating in Slovakia and abroad. Our company provides its services throughout the whole of Europe.
Kontakt: GQsystems, s.r.o.

Máš otázku?

Ďalšie brigády

Čašník / Čašníčka - Barman / Barmanka

Bratislava
Dlhodobá brigáda

Pokladník, pokladníčka v obchodnom reťazci

Bratislava - Ružinov
4,3 € / hod.

Výdaj tovaru v sklade

Bratislava - Staré Mesto
4 € / hod.

Kompletizácia tovarov do zásielok

Bratislava
4 € / hod.
Ďalšie brigády Bratislava (367)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 427 ľudí online.