Pracovník internetového obchodu, predajca náradia

Veľký Meder
HOBBY-Németh, s.r.o.
Dlhodobá brigáda
So 1.8.2020 12:30

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Do nášho E-shopu www.hobbynemeth.sk hľadáme šikovného kolegu, ktorý sa bude starať o expedíciu objednávok, balenie a prijímanie tovaru.
Predaj elektrického ručného náradia, záhradnej techniky, objednávanie a naceňovanie tovaru, vybavenie reklamácií, preberanie a vydávanie tovaru, príprava a balenie tovaru na expedíciu (balíky, palety), telefonická komunikácia so zákazníkmi.

Nutná plynulá znalosť slovenského a maďarského jazyka (slovom aj písmom)

Miesto výkonu práce je Veľký Meder.

Pozícia vhodnejšia pre mladého muža s technickým zameraním. Termín nástupu: ihneďDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: Zamestnanie v stabilnej spoločnosti, možnosť profesionálneho rastu, motivujúce finančné ohodnotenie.Informácie pre uchádzača: Miesto výkonu práce je Veľký Meder. V prípade záujmu prosím poslať životopis mailom.
Požadované vzdelanie:stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Komunikatívnosť, samostatnosť, flexibilita, príjemné vystupovanie, zodpovednosť, pozitívny prístup, počítačová gramotnosť, vysoké pracovné nasadenie.

HOBBY-Németh, s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Maloobchodná predajňa zaoberajúca sa predajom náradia, záhradnej techniky, železiarskeho a inštalačného materiálu.
Kontakt: HOBBY-Németh, s.r.o.

Máš otázku?

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 405 ľudí online.