Atraktívna brigáda pre študentov

DANTEM Slovensko s.r.o.
5 € / hod.
Št 15.10.2020 9:33

Charakteristika brigády

Z malej rodinnej firmy sme narástli na najvyhľadávanejšiu inventarizačnú spoločnosť, preto sa neustále obzeráme po skvelých ľuďoch, ktorí by sa k nám pridali a pomohli nám byť ešte lepší. O úspech spoločnosti DANTEM Slovensko sa stará viac ako 1000 zamestnancov.
Ponúkame atraktívne pracovné podmienky na pozícii inventarizačného pracovníka pre študentov, ktorých náplňou práce je skenovanie tovaru. Dni kedy chceš pracovať si vyberáš sám. Nástupná hodinová mzda v pracovný deň začína od 4,00 €/h. Inventúry vykonávame hlavne v noci, tak k tvojej štandardnej odmene vyplácame nočné ale aj víkendové príplatky. Napr. ako začiatočník za prácu v noci cez pracovný týždeň dostaneš 5,33 €/h. S narastajúcim počtom inventúr ťa čaká kariérny rast, vyššia mzda a ďalšie odmeny.

Odpovede na otázky nájdeš tu: https://nabory.dantem.net/sk

V prípade ďalších otázok nás kontaktuj tu: jobs@dantem.sk

Základné požiadavky: plnoletosť, študent, slovenské občianstvo

Reagovať na brigádu

Počet reakcií: 0 ľudí, buď prvý/á!
Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov
Zapamätať údaje

DANTEM Slovensko s.r.o.

Kontaktná osoba: Nikola Balážová
Telefón: +421 948 702 951

Charakteristika firmy

Z malej rodinnej firmy sme narástli na najvyhľadávanejšiu inventarizačnú spoločnosť so sídlami v piatich krajinách a realizáciami inventúr vo väčšine európskych krajín. Preto sa neustále obzeráme po skvelých ľuďoch, ktorí by sa k nám pridali a pomohli nám byť ešte lepší. O úspech spoločnosti DANTEM Slovensko sa dnes stará viac ako 1 000 zamestnancov. Nových kolegov prijímame v 10 regionálnych pobočkách naprieč celým Slovenskom. Prosíme volať v pracovné dni od 9:00 - 10:30hod. a 13:00 - 14:30 hod

Máš otázku?

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 3 684 ľudí online.