Pracovník podpory výrobného procesu – SZČO

Neksten s.r.o.
Dlhodobá brigáda
Ut 27.10.2020 17:30

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Záujemcom ponúkame prácu v oblasti podpory výrobných procesov vo výrobnom závode medzinárodnej spoločnosti, dodávateľa pre automobilový priemysel. Jedná sa o dočasné, resp. projektové aktivity s flexibilným pracovným časom a rozsahom, ktoré sú vhodné pre SZČO.

• Kontrola častí komponentov interiérov automobilov alebo vyrábaných dielov resp. hotových výrobkov podľa štandardnej pracovnej inštrukcie: vizuálne kontroly, kontroly hmatom, prípadne jednoduché kontroly funkčnosti
• Podpora logistických procesov a prevádzky skladu
• Úpravy a opravy výrobného materiálu a komponentov
• Jednoduché úpravy výrobných pracovísk Druh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: Moderné a čisté pracovné prostredie so sociálnym zabezpečením a stravovaním.Informácie pre uchádzača: Uchádzači o uvedenú pozíciu nepotrebujú žiadne osvedčenia ani certifikáty na výkon práce a budú plne zaškolení na všetky pracovné činnosti a vybavení potrebnými pracovnými pomôckami.
Požadované vzdelanie:stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Schopnosť pracovať podľa pracovnej inštrukcie, zodpovednosť, samostatnosť.

Neksten s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: NEKSTEN s.r.o. sa špecializuje na poskytovanie komplexných riešení pre klientov, predovšetkým z oblasti automobilového priemyslu. Sme špecialistami na testovanie, analýzy a úpravy materiálov a produktov a profesionálne zabezpečenie manažmentu podpory nevýrobných aktivít, ktoré sú súčasťou výrobného procesu.
Kontakt: Neksten s.r.o.

Máš otázku?

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 712 ľudí online.