Obchodný manažér

rkDOM.sk, s. r. o.
Dlhodobá brigáda
Po 16.11.2020 10:30

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Nebaví ťa počúvať, že nie je práca a nezamestnanosť stúpa? Nebaví ťa tvoja momentálna situácia? Tak poď spraviť niečo pre tvoju lepšiu budúcnosť. Ponúkame ti novú dizajnovo zariadenú kanceláriu v centre mesta, kde ťa privíta priateľský tím, ochotný pomôcť a naučiť všetko potrebné. Cítiš v sebe potenciál pre prácu s ľuďmi a chceš rozvíjať svoje obchodnícke zručnosti?
Tak potom je naša ponuka vhodná pre teba a tvoj pracovný čas bude napĺňať:

* Aktívne vyhľadávanie obchodných príležitosti
* Stretnutia a komunikácia s klientami
* Príprava a spracovanie fotodokumentácie, inzercie
* Prezentácia nehnuteľností
* Komunikácia s rôznymi inštitúciami Ponúkaný plat: Od 1500.00 – Provízny systém odmeňovaniaTermín nástupu: DohodouDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: * Ponúkame nové priestory a dizajnovo zariadenú kanceláriu v centre mesta, pretože nám záleží na tom, aby sa naši zamestnanci u nás cítili dobre a mali vhodné podmienky na výkon práce.
* Práca s realitami je finančne veľmi motivujúca, ponúka finančnú nezávislosť bez hornej hranice.
* Veľkou výhodou je flexibilný pracovný čas.
* Človek na sebe pracuje a rastie vďaka vzdelávaniu, silnej podpore a školeniam.
* Férový prístup, sme malá realitná kancelária a našim zámerom nie je mať veľa maklérov bez individuálneho prístupu voči zamestnancom a klientom. Naopak, záleží nám na podpore a individuálnom rozvoji.Informácie pre uchádzača: Ďakujeme za zaslanie životopisu, najlepšie s fotografiou. Vhodných uchádzačov, budeme kontaktovať.
Požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Hľadáme komunikatívneho človeka, ktorý sa vie vcítiť do potrieb klienta. Komunikáciu využíva aj pri práci s rôznymi úradmi (najmä katastrálny úrad, banka, notársky úrad). Pracuje na akvizičnej činnosti vďaka aktívnemu vyhľadávaniu obchodných príležitosti.
Preto silnými stránkami kandidáta by mali byť obchodné zručnosti, vytrvalosť, chuť učiť sa nové veci a empatické myslenie.

rkDOM.sk, s. r. o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Sme realitná kancelária s dlhoročnými skúsenosťami na slovenskom realitnom trhu. Zabezpečujeme pre našich klientov kompletný realitný servis, predaj, prenájom a správu nehnuteľností.

Našou víziou je vytvoriť Dokonale Obytné Mesto, v ktorom sa naši klienti budú pri predaji či kúpe cítiť bezpečne, pretože dbáme na odbornosť a bezpečnosť a preverujeme vždy reálny stav po právnej i vecnej stránke.

Popri štandardnom prenájme nehnuteľností ponúkame aj starostlivosť o chod celej nehnuteľnosti, ktorej sa venuje oddelenie správy nehnuteľnosti.
Kontakt: rkDOM.sk, s. r. o.

Máš otázku?

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 858 ľudí online.